A DVTK mestere szerint az ikszre rászolgáltak volna.

Feczkó Tamás

Először is szeretném megköszönni a szurkolóknak azt a fantasztikus hangulatot, amit ma a stadionba varázsoltak! Csalódott vagyok, hogy pont nélkül maradtunk, és hogy minden bizonnyal a szurkolók is csalódottan indultak haza. Az első félidei játékunk sajnos kritikán aluli volt, a gyorsan bekapott gólt rányomta a bélyegét az egész játékrészre. Az FTC nagyon jól támadott le, ránk erőltette az akaratát, nem találtuk a passzsávokat, kevés labdát birtokoltunk főleg a támadó harmadban, egyszer lőttünk kapura, mondjuk ott Dibusz Dénes bravúrt mutatott be. Ennél sokkal-sokkal több kell. A szünetben rendeztük a sorokat, átbeszéltük a héten gyakorlatokat, miben kell taktikailag fejlődni. Ekkor olyan teljesítményt nyújtottunk, amit tovább lehet, tovább kell vinni, de hiába szereztük vissza az ellenfél kapujától 30-35 méterre a labdát, a kulcspasszok nem sikerültek, valódi ziccert nem tudtunk kialakítani. A második félidei játékunk alapján rászolgáltunk volna az egy pontra, azonban nem sikerült, mert nem tudtunk gólt szerezni. Bajnokcsapat ide vagy oda, az utolsó 15 percben úgy húzták az időt, hogy rossz volt nézni, de az vesse rájuk az első követ, aki nem ezt csinálta volna a helyükben, érezték, hogy lendületben vagyunk és nem tudnak kijönni a térfelükről.