Kilenckor kezdünk Razgradban. Hajrá, Fradi!

Vége, hősiesen játszottunk, az elmaradt tizenegyes és a rengeteg kimaradt ziccer miatt azonban a győzelmet nem tudtuk begyűjteni. Fantasztikus nemzetközi szereplés ért véget a mai estén, nagyon büszkék lehetnek a teljesítményükre a srácok, megérdemelten szól a “Szép volt, fiúk!”. Csodálatos Ferencváros!

90+4′ GÓÓÓL!!!
A szélen megyünk előre, Skvarka bead, Szignyevics pedig ügyesen bújik ki a védők között és befejeli Ilijev mellett az egyenlítő találatot, 1-1!

90+2′ Isael lő kapásból tizenhatról, fölé.

90+1′ Ignyatenko adja el a labdát, Tschibota kerül ziccerbe, Blazic – akit a hazaiak fütyülnek – hatalmasat ment a gólvonalról.

90′ Tokmachoz kerül a labda, 10-ről emel kapura, Ilijevé.

85′ Haratin és Boli helyére Ignyatenko és Szignyevics áll be.

82′ Isael indul meg, 20-ról lő, Ilijevről Boli elé pattan, aki sajnos lesen volt. A kapust – alighanem időhúzási szándékkal – ápolják.

79′ Csere: Skvarka jön Sigér helyére.

78′ Blazicot viszik le a földre Isael szabadja után, ez sem tizenegyes (alighanem most helyes volt az ítélet elmaradása).

75′ Sigi szerez labdát, Tökihez játszik, aki visszapasszol Dávidnak, ő lőne, de felszedik a lábát.

74′ Isael szabadját Ilijev kezébe fejeljük.

69′ Tokmac beadása után Isael hagyja ki a kihagyhatatlant, öt méterről eltöri a labdát.

66′ Zubkov indítaná Bolit, most sem hiányzott sok, de pont annyi, hogy nem lett semmi…

64′ Jól keverünk a hazai tizenhatosnál, de nem lett belőle lövés.

62′ Heister megint a saját hibáját javítja, röviden ad haza, majd szereli a bolgárok csatárát.

60′ Zubkov labdáját Isael Boli elé emelné, de nagyon hosszú.

58′ A második félidőben eddig kevesebb lehetőséget tudunk teremteni, sokat birtokolja a labdát a hazai csapat.

57′ Heistert előbb megveri Cicinho, majd Marcel remekül javítja hibáját.

51′ Marcelinho feje mellett száll el egy veszélyes labda.

48′ Boli harcol a labdáért, ellene ítélnek szabadot, megszólal az “UEFA-maffia” rigmus.

46′ Sserék nélkül folytatódik a meccs, a szünetben a bolgár újságírók közül is elismerte néhány, hogy elmaradt a büntető.

Félidő: sajnos hátrányban vagyunk, de a meccs még nem ért véget, nagyon harcosak vagyunk, jól támadunk, sajnos hol a szerencse, hol a bíró nem volt velünk – a roppant erős hazaiak pedig pont azt csinálják, amit ilyenkor nekik kell.

40′ Tokit buktatják a kaputól 17 méterre. Isael lövése élesen elszáll a hosszú mellett. Ebben is több volt.

38′ Heistert fejberúgják, így indul a hazai támadás, aminek végén Wanderson fejesét fogja Dénes.

36′ Zubkov beadását éppen elpiszkálják a középen érkező Toki elől, szöglet, előbb Frimpong közeli lövése lesz kapufa, majd a következő sarokrúgásból Boli ollózását védi Ilijev.

33′ Isael remek indítása, ha csak centikkel is, de hosszú Tökinek, aki így csak a kapu mellé tudja pöckölni a labdát.

32′ Egy jobboldali beadást Endi tesz szögletre.

30′ Heister beadását Toki emeli Ilijev kezébe, ebben több volt.

27′ Frimpong kap sárga lapot.

26′ Trükkös szabadrúgás kombináció végén Blazic teker be a hosszúról, sajnos kifelé szabad.

24′ Gól…
Eladjuk hátul a labdát, egyből lövik be Lukokinak középre, aki ellőtte Dénes felett, 0-1.

21′ Tokmac ível át a hosszúra Isaelnek, aki beadná, a bolgárok védője könyökkel hatástalanítja, egyértelmű büntető, mégis szöglettel jöhetünk csak. Elképesztő!

19′ Veszélyesen ment a kapu elé, de nincs gól.

18′ Botka kerül a földre, mi jövünk szöglettel.

17′ Lukoki lép ki ziccerben, Dénes hatalmas bravúrral véd, de les is közben.

16′ Wanderson lő Dibusz kezébe.

9′ Sigér remek labdát ad Isaelnek, aki azzal az alapvonalról visszafordul és lőne, blokkolják.

7′ Remek Botka-Zubkov kényszerítő végén vágják fel Endit, szögletet fúj a bíró…

3′ Zubkov szerez labdát, majd egy csel után 15-ről lő, Ilijevé.

2′ Tokmac indítja Heistert, aki bead, szögletre tisztáznak.

2′ A hazaiak vezetik az első támadást, Keserü gyenge gurítása semmi veszélyt nem jelentett.

1′ Mi kezdjük a meccset.

20:58 A Fradi-tábor a magyar himnuszt éneklik.

20:57 A mieink fehér mezben vonulnak ki, lila mezes lurkókat kell kivezetniük, a hazaiak zöldben.

20:55 Vihar előtti csend, lengenek a zöld-fehér zászlók. A stadion többi részén jó harmadház van.

20:55
2

20:36
1

20:32 Bevonul a tábor, melegít a csapat.

19:47 A hazaiak kezdője: Ilijev – Cicinho, Terzijev, Grigore, Nedjalkov – Marcelinho, Anicet, Badji – Wanderson, Keserü, Lukoki

19:43 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Frimpong, Heister – Haratin, Sigér – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Ignyatenko, Bőle, Csonka, Svarka, Varga, Szignyevics

A SportTV – ha találsz online streamet, jöhet hozzászólásban – élőben közvetít.