Nyolckor kezdünk a Viharsarokban. Hajrá, Fradi!

Békéscsaba 2-0 Ferencváros

Vége, tartoztunk a maival az ördögnek, Leandro kiállítása után nyomtunk, de minden kimaradt: 19 szögletünk, 20 lövésünk volt, naggyá tettük Uram kapust.

90+5′ Gól…
Egy előre vágott labdával elindul a hazai csatár, majd éles szögből a hosszúba lő, 0-2.

90+3′ Lovrencsics lövése nem okoz gondot Uramnak.

90′ Négy perc a hosszabbítás.

88′ Priskin ziccerét üti ki Uram.

84′ Újabb ziccer marad ki, Ignyatenko csúsztatása Uramé.

81′ Priskin is Uramba lövi a labdát egy ziccernél.

80′ Kettőt is cserélünk: Szerető – Lovrencsics és Szignyevics – Priskin.

79′ Szignyevics 0-5 Uram…

77′ Gréczy lép ki, ziccerben, Gróf megfogja.

76′ Haratin lövését védi Uram.

72′ Civic lövését üti szögletre Uram.

71′ Bőlét földre viszik, elmarad a tizenegyes…

70′ Varga remek labdát ad Bőlének, aki túlcifrázza, hagyja Szeretőnek – ő azonban rosszabb helyzetben van, nem is sikerül a helyzet.

68′ Szignyevics fejesét Uram nagy bravúrral üti oldalra.

66′ Csere: Haratin váltja Heistert.

66′ Most Bőle emel Uram kezébe.

65′ Támadgatunk, szögleteket harcolunk ki, bármiféle él nélkül.

59′ Babinyecz lő 20-ról kevéssel mellé.

55′ Szerető futja meg remekül a jobbszélt, beadását szögletre tisztázzák.

49′ Frimpong lőhet egy szöglet után, kézgyanús volt.

46′ Óriási ziccer marad ki, Szignyevics lőhet Civic beadása után, Uram szögletre ment.

Félidő, igazi mentalitástúra ez a szurkolóknak és a csapatnak egyaránt. Leandro butasága nagyon nehéz helyzetbe hozta a társait, akiket remélhetőleg felébresztett a hazai gól.

40′ Óriási helyzet maradt ki, Szerető beadása Szignyevicsnek kissé hosszú, de Varga elé pattan végül, aki lő, szögletre szerelnek. A szöglet után Skvarka csúsztat a hosszú kapufára…

38′ Gól…
Egy hazai szabad után Váradi lép ki jobbkötőben, Frimpong szögletre csúsztatja, a beadás Tóth elé pattan, aki 3 méterről a kapuba vágja, 0-1.

35′ Varga lő fordulásból, Uram véd, ez a meccs első kaput eltaláló labdája.

33′ Bőle indul meg, 17-ről lő, szögletre blokkolják.

30′ Heister beadása után pattog a labda a tizenhatoson belül, Szerető leveszi, de nem tudott lövőhelyzetbe kerülni.

28′ Szerető indul el szépen, Vargának címzett labdája azonban rövid.

25′ Frimpong egymás után 4-szer tisztázott beadást.

17′ Szerető indítását veszi át hosszan Szignyevics.

11′ Varga szabadrúgása után Szignyevics fejel mellé.

4′ A ködben alig látni.

1′ Leandro lerántja a kilépő hazai csatárt, Márist, piros…

1′ A mieink kezdtek, fehérben játszunk, Civic a jobbhátvéd, a lilák lilában, nem meglepő módon.

19:41 A mai csapat: Gróf – Heister, Frimpong, Leandro, Civic – Skvarka, Ignyatenko – Varga, Bőle, Szerető – Szignyevics

Cserék: Szécsi, Lovrencsics, Csontos, Otigba, Haratin, Zubkov, Priskin