A beállása után gyorsan gólt szerző korábbi támadónkat kérdezték a tegnapi mérkőzés után.
Kundrák Norbert
Nem vigasztal a gólom. 2-1-nél úgy éreztük, vissza tudunk jönni a meccsbe, aztán egy ártalmatlan szituációból gólt kaptunk, emiatt fejben összeesett a csapat. Van olyan célom, hogy visszakerüljek a Fradiba, az egyik legjobb magyar csapatról beszélünk, ez itt is látszódott, az Európa Liga mérkőzéseken is. Úgyhogy igen, szeretnék a későbbiekben visszakerülni a Ferencvárosba, és ezáltal talán a felnőtt válogatottba is.
M4 Sport





