A csonka hétvégét a Vasas ellen vereséget szenvedő felsőbb korosztályok eredménye csúfítja el.

U17
Ferencváros-Vasas 1-3 (0-2)
G.: Nagy O. (63., 11-es), ill. Rédling (6.), Horváth (17.), Ősz (91.)

Őri – Varga D. (Németh, 46.), Dragoner, Szécsi, Vogyicska, Pajti (Filkóházi, 76.), Redzic (Hajdu H., 60.), Nagy O., Czékus, Benkő, Fenyvesi
E.: Borbély Balázs

A csalódást keltő vereség (a Vasas ezzel a három ponttal lépett előre az utolsó előtti helyre) ellenére maradtunk a második helyen, az első Honvéd azonban már hat pontra van.

U16
Ferencváros-Vasas 1-5 (0-4)
G.: Végh (71.), ill. Faragó (3.), Tuboly (16.), Nagy-Kolozsvári (22.), Földi (25.), Kovács (84.)

Mergl – Takács Á., Kaján, Ulrich, Kovács P., Lisztes (Végh, 46.), Ördög (Horváth M., 46.), Szabó D.(Kecskeméti, 46.)
E.: Lisztes Krisztián

A csúfos, fájó ruha hatására itt visszacsúsztunk egy helyet, a harmadikra, az első Honvéd 4 pontra van tőlünk. A Vasas mögöttünk 5 pontra van – egy hármas győzelmi széria szakadt meg ezzel az ötössel…

U15
Pécs-Ferencváros 2-1 (0-1)
G.: Bachesz (43.), Bánáti (71.), ill. Gágyor (3.)

Tóth Z. – Kókai, Palaga, Farkas Á. (Benkő B.), Csánk-Takács (Tomasek, 48.), Tóth A. (Manner, 68.), Almássy, Gágyor, Tisler, Lukács (Bognár, 61.), Dajka
E.: Horváth Roland

A harmadik Pécs otthonában elszenvedett vereség után a 13. helyre estünk vissza, az elmúlt 5 meccsen 2 pontot szereztek Horváth Roland tanítványai.

U14
Pécs-Ferencváros 0-3 (0-1)
G.: Bán (36.), Bagi (57.), Nimsz (76.)

Dömötör (Ulviczky, 75.), Szokai, Komáromi (Ujhelyi, 77.), Nimsz, Szup (Bagi, 41.), Pfeiffer, Vitályos, Bán, Lakatos Cs., Scheidt (Bende, 60.), Miskolczi
E.: Munkácsi Dávid

Bagi Ádámék sorozatban hatodik meccsüket nyerték, így elsők a Várda, a Honvéd és a Felcsút előtt. Csak így tovább!

U13 Közép-nyugat
REAC-Ferencváros 0-6 (0-2)
G.: Babos (6., 44.), Kern (22.), Fekete (38.), Milovanovic (42.), Knáb (51.)

Sági – Madarász, Szabó T., Knáb, Kern, Mudra, Ledniczky, Koczka, Farkas D., Fekete M., Sass B. Cs.: Laczkó, Túróczy, Milovanovic, Babos, Erdélyi, Lipcsei
E.: Korolovszky Gábor

A 100%-os fiatalok továbbra is nyerik a meccseiket. Hajrá!

U12 Közép-nyugat
REAC-Ferencváros 2-4 (0-4)
G.: Tögl (40.), Kátai (49.), ill. Lung (6.), Petró G. (12., 19.), Gólik (20.)

Tarjáni – Pesti, Gólik, Soós, Petró, Ly, Léránt, Pacsó, Lung. CS.: Werderitscj, Fekete D., Palásti, Halász, Vágvölgyi, Gágyor
E.: Gyémesi Árpád

A legfiatalabbak is magabiztosan hozzák a kötelezőket – ez volt a legszorosabb meccs a szezonban, +59-es a gólkülönbségünk, a góllövőlista élén Gólik Benjamin és Sass Bálint áll 16-16 góllal.