Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-1 Mezőkövesd
Gól: Ignyatenko

Vége, döntetlen, a MOL is ikszelt a hosszabbításban, nagy lehetőséget hagytunk veszni. Pintér bíró förtelmesen rossz volt – de nem ezen múlt.

90+1′ Haratin lövését Szappanos tolja ki, nem szöglet…

90′ Négy perc a hosszabbítás.

88′ Varga oldalról érkező szabadját tolja szögletre Szappanos.

87′ Leandro lő 20-ról mellé.

85′ Ma nagyon jól szurkol az oldallelátó.

82′ Tokmac le, Varga Roli be.

75′ A gólszerző Ignyatenko helyére Leandro áll be.

71′ Cserélünk: Bőle váltja Isaelt.

71′ Civic beadását Boli megcsúsztatja, de a kapu mellé.

61′ Pekár rúgja fel Lovrencsicset, sárga. Isael tekeri be a szabadrúgást, Blazic csúsztatja kapura, Szappanos nagy bravúrral ér le a labdára.

52′ Botka kap lapot.

50′ Gól…
Zivizadze fejjel egyenlít Cseri beadása után.

46′ Csere nélkül folytatjuk.

Szünet, jól támadunk le, a vendégeknek is volt néhány veszélyes kontrája. A hivatalos nézőszám: 7437.

43′ Lovrencsics fejelt össze az egyik vendéggel.

43′ A gólszerző Ignyatenko kap könnyú lapot.

42′ A grúz csatár lőtt az előbb, most Cserit ápolják.

42′ Dibusz megint istentelen nagy bravúrt mutat be egy kontra végén.

41′ Isael sarokkal indítja magát, majd lő 25-ről, Szappanosé.

27′ Haratin remek labdát ad Zsubkovnak, de sajnos a partjelző szerint les volt.

25′ Isael tálal egy labdaszerzés után Tokmac elé, aki mellé kanyarít.

18′ Boli kerül jó helyzetbe, de lövés helyett bead, ez önzetlen, de rossz döntés volt, kivágják a hazaiak.

18′ Zivzizadze kerül ziccerbe, de szerencsére a kapu mellé passzol.

14′ Fantasztikusan járatjuk a labdát, a végén Isael kerül lövőhelyzetbe, de Szappanos véd.

12′ Lovrencsics előrelöbbölt labdáját Zsubkov szenzációsan veszi le, de lőni már nem tud.

9′ GÓÓÓL!!!
Isael szöglete után Ignyatenko talpal bele a labdába az ötösön, ami a kapuba vágódik, 1-0!

6′ Isael kerül helyzetbe a saját labdaszerzése után, de lövés nem lesz belőle.

3′ Botka Endi szerel remekül a tizenhatosunkon belül.

1′ Elkezdődött a meccs, a mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic – Haratin, Ignyatenko – Zsubkov, Isael, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Leó, Heister, Csonka, Bőle, Skvarka, Varga