Hoztuk a kötelezőt az Erste Liga pénteki játéknapján – a gólokat is megnézheted.

Férfi jégkorong, Erste Liga, 10. forduló
Vasas 1-6 Ferencváros
Harmadok: 1-0, 0-5, 0-1
Gólok: Farkas (Rantanen, Karmeniemi), Pulli (Tóth A., Tóth Gergely), Switzer (Tóth A.), Tóth Re. (Tóth Ri., Németh), Tóth Re. (Pulli, Tóth Gergely) Nagy (-1, Pulli)

Fodor Szabolcs

Nem volt könnyű, pláne az elején. Legutóbb is 6-1 volt az eredmény, de teljesen másképp nézett ki az a meccs, ott végig uralni tudtuk a játékot és az utolsó harmadban tudta picit jobban odatenni magát a Vasas. Ma úgy jöttek ki a jégre, hogy megszorongatni szeretnének minket és nyerni. Készültünk rá, beszéltünk róla, hogy nem lesz könnyű mérkőzés, de az első harmadban ez nem látszott. Utána viszont sikerült tempót váltanunk és be tudtuk húzni. A második harmadban kulcsfontosságú volt, hogy megtaláltuk a játékunkat és volt egy erős 6-8 percünk. Ezzel és a harmadik harmaddal elégedettek lehetünk, keményen dolgoztak a fiúk, az elsőn viszont javítani kell.