Hokisaink idegenben nyertek az Erste Ligában – a rendes játékidő utolsó percében lehoztuk a kapust, ezután egyenlítettünk, majd behúztuk a bónuszpontot a ráadásban.

Férfi jégkorong, Erste Liga, 9. forduló
DEAC 2-3 (hu.) Ferencváros
Harmadok: 1-1, 1-0, 0-1, 0-1
Gólok: Pulli (Pavuk), Kulmala (Rantanen, Hegyi), Kulmala (Nagy)

Fodor Szabolcs

Örülök és nem vagyok csalódott egy győztes meccs után. Szinte ugyanolyan találkozó volt, mint a Dunaújváros elleni, rengeteget lőttünk kapura, 57-19 volt a hivatalos statisztika szerint. Próbáltunk javítani a helyzetkihasználáson, de ez úgy nézett ki, hogy nem sikerült, rengeteget lőttünk, minden helyzetet kihagytunk, egészen az 59. percig. Hetényi rendkívül jól védett. Lehoztuk a kapust és sikerült betalálni, majd megnyerni a meccset, ez egy komoly lépés az előző mérkőzéshez képest. Aminek örülök, mert így a srácok is látják, hogy csináljuk a munkát, ami eredményre vezet.