Kilenckor kezdünk Barcelonában. Hajrá, Fradi!

RCD Espanyol 1-1 Ferencváros
Gól: öngól

Vége, fantasztikus Európa Liga-rajt Spanyolországban, elhoztunk egy pontot az Espanyol otthonából, köszönjük a csapatnak ezt a szép estét. Hajrá, Fradi!

93′ Fél perc van hátra, Dini jön kirúgással.

93′ Egy tizenegyest akartak kiharcolni a spanyolok, nem ette meg a játékvezető.

92′ Zsubkov harcol ki szabadot, 2 perc van hátra.

90′ Négy perc a ráadás, Sigért rúgják le éppen.

89′ Újabb hazai szöglet, Granero végzi el, a kisszöglet utáni beadást Dini kiüti.

88′ Campuzano lő mellé 18-ról.

83′ Ignyatenko helyére Frimpong áll be.

83′ Calleri lő el egy labdát keresztben.

82′ Még van egy cserénk, Toki eléggé elfáradt.

80′ Egy veszélyes labda száll el a kapunk előtt.

79′ Granero 10-ről találja el a rövid kapufát, óriási lövés volt.

78′ Dvali remek labdával indítja Zsubkovot, akinek a lábáról lelopja a labdát a kapus a ziccerhelyzetben.

75′ Vargas helyére Campuzano áll.

73′ Lovre beadását húzza le López.

71′ Haratin keresztlabdáját lopja el Vu, majd mellé lő 20-ról.

67′ Endi nem tudja folytatni, Lovrencsics Geri jön be.

65′ Közben Isael helyére Szignyevics érkezett.

64′ Botka marad a földön, ápolni kell.

61′ Gól…
Hihetetlen… Egy beadás után Blazic a földön marad, de nem áll meg a játék, végül Vargas közelről fejelhet, amit Dini kapufára ment még, onnan valahogy az argentin bepofozza… 1-1.

60′ A szögletre Dini rosszul jön ki, Miháról pattan ki a labda.

59′ Az argentin cserejátékos harcol ki egy szabadot veszélyes helyről. Ami mellé megy, megpattan a sorfalon.

57′ Calleri érkezik a hazaiaknál, eggyel több csatár a pályán.

53′ Dini első komoly védését kell bemutatnia egy jobbról érkező beadás után.

52′ Hogy az a… Isael egy szenzációs szabadrúgást végez el oldalról, 35-ről magas labdát teker kapura, az oldalsó és keresztléc találkozásán csattan…

50′ Vargas lő fölé 18-ról.

49′ A szögletet Ignyatenko tette mellé.

48′ Szabadot végzünk el, a beadást Dvali csúsztatja meg, hatalmasat véd a hazai kapus.

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, fantasztikusan sikerült első félidő, remek kontrákat vezetünk, fegyelmezetten, türelmesen játszunk, és ami a legfontosabb: VEZETÜNK! A hazaiak kétharmadban birtokolják a labdát, a kaput mindkét csapat egyszer-egyszer találta el – de szerencsére ők a sajátjukat vették be helyettünk. Mellé 4-4 lövés ment, a hazaiak 5, a mieink 2 szögletet végezhettek el.

45′ Vargas lő az égbe.

44′ Isael próbálja három ember közt átvinni a labdát, sikertelenül, az ide vezető támadás nagyon szép volt megint.

43′ Vu Lej kb. hetedszerre van lesen.

41′ Tokmac indul meg, Endinek játszik, aki mélyen adja vissza, Heister még megszerzi a labdát, megjátszani azonban nem tudja már.

37′ Endi nagyon szépen védekezik a jobboldalon, ezúttal szögletre szerel.

33′ Granerót ugratják ki, aki az ötös sarkáról mellé lő, majd Vilá fejel fölé gyengén egy beadást.

31′ Egy remek szögletkombináció: Isa szögletét a röviden megcsúsztatjuk, a hosszún Haratin fejeli fölé.

30′ Isael remekül pörget ki Zsubkovnak, aki egy csel után lő, mellé.

25′ Egy veszélyes beadás gurul el a tizenhatosunkon belül, majd mi vezetünk támadást, Isael Sigért játszaná meg, de csínbe adta és a kapusé lesz a labda.

20′ A gól után az Espanyol birtokolja a labdát, türelmes passzolgatásból váltanának ütemet, de eddig nagyon koncentráltan védekezünk.

17′ Vargas kever a balszélen, majd lő, Dini üti ki szögletre.

16′ Botka szerel szögletre, ismételhetnek, Isael elcsórja a kisszögletnél a labdát.

12′ Botka rúg fel egy betörő hazait a tizenhatos sarkánál, szabad. De nem lesz belőle veszélyes helyzet.

10′ Szól is a Fradi-csürhe :)

10′ GÓÓÓL!!!
Blazic mélységi indítással ugratja ki Isaelt, aki középre kanyarítja a labdát a hosszún érkező Tokmac felé. Ám az nem jut el Tokihoz, miután a hazaiak csapatkapitánya menteni próbál és a hálóba lövi a játékszert, 1-0 ide!

9′ Egy beadás után kerül lövőhelyzetbe Javi López, csúnyán mellé teszi.

6′ Zsubkov lő 11-ről, López szögletre üti, ez volt a meccs első helyzete. A szöglet után Isael lőhet 20-ról, nem sokkal mellé. Eddig jó!

1′ Elkezdődött az EL-kaland a barcelonai estében.

21:00

View this post on Instagram

Espanyol-Ferencváros #uel #ftc #fradi

A post shared by Ákos Balogh (@akosbalogh85) on

20:58 A mieink szürke mezben, a hazaiak kék-fehérben játszanak.

19:53 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Dvali, Heister – Sigér, Haratin, Ignyatenko – Isael, Zsubkov, Tokmac

Cserék: Gróf, Frimpong, Lovrencsics, Civic, Csonka, Varga R., Szignyevics

Az Espanyol csapata:

Diego López – Javi López, Naldo. Espinosa, Vilá – Melendo, Roca, Lozano, Granero – Wu, Vargas

Így érkeztek meg a fradisták a mérkőzésre:

A mérkőzés előtt kérdezték Hajnal Tamást, Szergej Rebrovot és szurkolóinkat, valamint több játékosunkat is:

A SportTV – ha találsz online streamet, jöhet hozzászólásban – élőben közvetít.