Nemcsak a felnőttek, hanem az utánpótláscsapatok is nyerték a meccseiket, nem is akármilyen eredményekkel: 5 meccsen 5 győzelem, 20 lőtt gól.

U19
Honvéd-Ferencváros 2-3 (1-0)
G.: Hajnal (1.), László (48), ill. Hajdú (52.), Katona (83.), Ramadan (89.)

Bánki – Iyinbor, Mazzonetto, Hajdú, Ramadan, Mazzonetto N. (Pintér D., 92.), Orosz, Katona (Róhfeld, 93.), Vida, Bene, Csontos
E.: Székely Tibor

Ramadanék a tavalyi bajnok ellen idegenben 2-0-ról nyerve nagy bravúrt mutatott be. Az egy hete kiállított szír a hétközi, jelenlegi éllovas Győr elleni 2-0-ás vereségen töltötte el az eltiltását. Ebben a szezonban Ammar 3 meccsen 4 gólnál jár. A csapat a 4., 3 pontra az éllovas Győrtől.

U17
Vasas-Ferencváros 4-6 (1-3)
G.: Deák (5.), Rédling (47.), Puska (70.), Baliga (83.), ill. Vogyicska (9.), Czékus (28.), Redzic (33., 52.), Németh K. (66.), Pajti (89.)

Kovács M. – Molnár B., Dragóner, Lukács, Vogyicska (Szécsi, 44.), Németh K. (Filkoházi, 77), Redzic (Varga D.), Nagy O., Czékus (Hajdu, 77.), Fenyvesi
E.: Borbély Balázs

A két forduló után első Borbély-csapat “vízilabda-meccset” játszott a Vasassal, a győzelem a piros-kékek első perces vezetése után a 28. percben már a kezünkben volt és onnan már nem is engedtük ki. A liláktól igazolt Pajti Bence megszerezte első gólját, a Diósgyőrből igazolt Filkóházi Dávid pedig csereként bemutatkozott.

Vogyicska Balázs 4 góljával vezeti a góllövőlistát, Czékus Ádám és Redzic Damir holtversenyben a második.

U16
Vasas-Ferencváros 2-5 (2-1)
G.: Földi (6.), Faragó (42.), ill. Ulrich (35.), Végh (54.), Ördög (63., 66., 91.)

Mergl – Takács Á., Kaján, Ulrich (Horváth., 80.), Kovács P., Lisztes (Végh. 50.), Kecskeméti (Ördög, 50.), Csabafi, Zsélyi (Szücs, 70.), Horváth B., Gyuris
E.: Lisztes Krisztián

Ördög Balázs 40 perc alatt szerzett mesterhármast, a Vasastól érkezett Végh Roland csereként góllal mutatkozott be, simán győztünk, annak ellenére, hogy a tőlünk Angyalföldre igazolt Földi Dominik szerezte a meccs első gólját.

Gyuris Aurél és Ördög Balázs 3-3 góllal a góllövőlista első két helyét foglalja el. A csapat második a 100%-os Felcsút mögött.

U15
DVSC-Ferencváros 1-2 (0-0)
G.: Jaczkó (65.), ill. Palaga (57.), Dajka (60.)

Tóth Z. – Kókai, Manner, Csánk-Takács, Tomasek, Tóth A., Almássy, Rácz (Tisler, 50.), Gágyor, Palaga, Dajka, Pék
E.: Horváth Roland

Az U15 még pénteken mérkőzött meg Debrecenben a Lokival, a három gól 8 percen belül esett. Almássyék az ötödikek, két ponttal lemaradva a négy százszázalékos gárdától.

U14
DVSC-Ferencváros 1-4 (1-1)
G.: Szuháj (8.), ill. Vitályos (5.), Nimsz (65., 80.), ill. Kiss (71.)

Dömötör – Bossányi (Scheidt, 73.), Ujhelyi, Komáromi, Nimsz, Bagi (Bende, 72.), Pfeiffer, Vitályos, Bán, Varga Z., Miskolczi (Szup, 60.)
E.: Munkácsi Dávid

A négy százszázalékos alakulat egyikeként a harmadik helyen állunk, 11-1-es gólkülönbséggel.