Emellett hangulatvideó, valamint vezetőedzőnk és csapatkapitányunk értékelése.

Teljes mérkőzés: MédiaKlikk

Fodor Szabolcs

Kíváncsi lettem volna az eredményre, ha az első harmadban is úgy tudunk pörögni, ahogy a másodiktól tettük. A Fehérvár egy rendkívül erős csapat, és ehhez a sebességhez van hozzászokva. Kellett 20-22 perc, amíg ezt fel tudtuk venni. Az első harmad alapján örülni lehet az egygólos vereségnek, a másik kettő alapján viszont meg is lehetett volna a meccs. Volt öt kapuvasunk, utolsó harmadban 18-5 volt a kapura lövés. Közel jártunk, de még valami pici hiányzik, hogy az ilyen meccseket behúzzuk. Nincs más hátra, mint alázatosan dolgozni – ha így dolgozunk tovább, akkor az ilyen meccseket is meg fogjuk nyerni. Jól szolgálta a felkészülésünket ez a meccs, még van két hetünk, hogy a liga rajtjára topformába kerüljünk. Jó a közösség, nem nehéz beilleszteni az új játékosokat, mindenki egy felé húzza a szekeret.

Nagy Gergő

Az utolsó másodpercig kiélezett volt a mérkőzés. 20 percet adtunk az ellenfélnek, azzal nyerték meg a találkozót. Sajnos a harmadik góljuk előtt kihagytam egy üreskapus helyzetet. Aztán utána is volt sok nagy ziccerünk. Az első harmadot végigaludtuk, így megérdemelte a Fehérvár a győzelmet, de dicséret illeti a csapatot, hogy nem adtuk fel, karaktert mutattunk, és egyenlő ellenfelei voltunk Magyarország legjobb és legnagyobb költségvetésből dolgozó együttesének. Mi is erre a szintre szeretnék eljutni, jó úton járunk. Meghúzgáltuk az oroszlán bajszát, erre büszkék lehetünk, de sajnálom, hogy nem sikerült a bravúr. Így meg kell elégedni azzal, hogy szimpatikus vesztesek vagyunk, bár ez sosem jó.