Hétkor kezdünk Marijampoléban. Hajrá, Fradi!

FK Süduva 0-0 Ferencváros

Vége, mindkét csapat teljesítette a minimál programját, nem kapott gólt. Nem volt jó meccs, nem volt jó játék, de hazai pályán meg kell hogy tudjuk verni ezt a szervezett, de nem túl erős csapatot. A kapuralövések aránya 19-6 ill. 8-1 a javunkra, a szögletarány 9-0 ide.

90+1′ Haratin lő 17-ről – szokás szerint Kartumé.

90′ 3 perc a ráadás.

89′ Szép variáció után Bőle ad be, Hadlik fejeli el Kartum elől, így szöglettel jövünk. Varga beadását Dvali csúsztatja, ez is Kartumé.

88′ Csere: Bőle áll Tokmac helyére.

87′ Heister szerez labdát, majd cselez be a tizenhatosra, de lövése elmegy keresztben.

81′ Varga kever a baloldalon, a labda Tokmac elé kerül, akinek a lövését Kardum megint védi, a szöglet után Priskin fejel mellé.

77′ Tokmac-lövés Tokmac-szögből, ezt ki kell tolnia Kardumnak, közben Skvarka – Varga csere.

74′ Tokmac beadását kézzel veszi le a hazai védő, 11-es most sincs.

70′ Gotal érkezik Tadity helyére a hazai oldalon, előtte Zsubkov és Skvarka játszik össze, lövés van, veszély nincs.

69′ Lovre lő fölé 20-ról.

68′ Csere: Priskin Boli helyére érkezik.

63′ 16-ról emel rá egy hazai, nincs sok veszély benne.

55′ Bolit ugratja ki Tokmac, az elefántcsontparti eltűnik megint, a bíró szerint nem volt szabálytalanság ezúttal sem.

51′ Tokmac Tokmac-szögből lő, most fölé megy.

50′ Boli teszi ki balkötőbe Heisternek, aki éles szögből lő, Kardum szögletre üti.

46′ Folytatódik a meccs.

A félidőben Orosz Pál értékelt az M4 Sportnak:

45′ Szünet, ahogy várható volt, kivárásra játszunk, sajnos elég idegesen és emiatt pontatlanul.

45′ Mellécsúsztatnak egy oldalsó szabad után a hazaiak.

41′ Tokmac keveri meg az embereket a hazaiak jobbszélén, Skvarkához játszik, aki lő, sajnos középre és gyengén.

39′ Verbickas lövi ki egy kisebb kavarodás után a labdát a stadionból.

37′ Egy szép kombináció végén hosszan emelünk Boli elé.

33′ Tokmac emel Bolihoz, lebirkózzák az ötösön belül, sajnos nem szabálytalanul.

34′ Tokmac pörgethet közelről kapura, de sajnos nincs erő benne, így Kardumé, nagy lehetőség lehetett volna.

25′ Zsubkov 23-ról lő, alig mellé, ez volt a legveszélyesebb kísérletünk.

24′ Lovre beadását húzza le Kardum.

24′ Heister beadását Tokmac lőné, de picit elé ment a labda, így csak bele tudja tenni a lábát.

19′ Skvarka szöglete után Sigér elé kerül a labda, aki 17-ről egyből lő, nem sokkal mellé.

17′ Újabb hazai helyzet, Dibusz és Blazic nem érti meg egymást, majd Verbickas lövését kell fognia Dininek.

14′ Skvarka beadását lehúzza Kardum.

10′ Veszélyes hazai lehetőség, egy jobboldali beadást Verbickas fejel mellé.

9′ Haratin lő középre 23-ról, nem okoz gondot a horvát kapusnak.

5′ Nagy ressel kezdtek a hazaiak, az utóbbi percekben visszaálltak, a hazai térfélen van majd minden mezőnyjátékos.

2′ Hazai helyzet, egy párharcot – szabálytalanul – megnyertek a középpályán, majd Dvalinak és Blazicnak kellett tisztáznia, ez ha nehezen is, de sikerült.

1′ A hazaiak kezdték a meccset.

18:57 A hazaiak fehérben, a mieink a hazai csíkosban játszanak majd.

18:56 Az üres biztonsági szektorok közt száz körüli fradista, miközben a hazaiak tapsikolnak izlandi módra.

18:38 A mai csapatok

Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Heister – Haratin, Sigér – Zsubkov, Skvarka, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Frimpong, Ignyatenko, Botka, Bőle, Priskin, Varga

Süduva: Kardum – Svrljuga, Kerla, A. Jankauskas, Hladik, Zivanovic – Renan, Matulevicius, Verbickas – Topcagic, Tadity

Cserék: Plukas, Sterbrys, Leimonas, E. Jankauskas, Gotal, Blauensteiner, Vezevicius