Bjelica a három legnagyobb győzelme közé sorolja a mait.

Az első félidőben jól teljesítettünk, a második gól után aztán vége volt a meccsnek. Az első félidőben megvoltak a helyzeteink, ezeket kihagytuk. A Dinamo egész más sebességgel focizott, készültünk erre, de nagy nyomást helyeztek ránk. Mindent megtettünk, ez most erre volt elég. Innentől a bajnokság és az Európa Liga selejtező playoff a feladat előttünk, ezekre kell készülni. Nagyon köszönöm a fantasztikus buzdítást a szurkolóknak.

Szergej Rebrov

Szeretnék gratulálni a csapatomnak, 5-6 napja erre készültünk, mert nagyon jelentős mérkőzés volt ez számunkra. Jobbnak éreztük magunkat, ezt sikerült is bebizonyítanunk, ennek nagyon örülök. Ademi valódi csapatkapitányként játszott. Az egész karrierem során a három legnagyobb győzelmünk közé tartozik a mai. Megérdemelten győztünk, elégedett vagyok. Hálával tartozunk a szurkolóinknak is. A Fradin nagy nyomás volt az előző heti 1-1 után, ezt pontosan tudom – mi tavaly épp így estünk ki a Young Boys ellen.