Nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 0-4 Dinamo Zágráb

A Dinamo kiemelkedően jó csapat – a Newcastle óta nem találkoztunk ilyennel, 0-2 után pedig elszállt minden önbizalom. A tábor kiállt a csapat mellett a meccs végén, jó példát mutatva. Hajrá Fradi, irány az EL-csoportkör!

90′ A tábor rendületlenül szurkolt, de ez sem segített ma, vége.

89′ Egy semmiségért tizenegyest ad a francia, az égbe lövi a horvát..

83′ Villámlik és szakad az eső…

83′ Csere: Szigony helyére Boli áll be.

80′ Néhányan elindulnak haza, ezt a tábor füttyel és “Hova mentek?” rigmussal reagálja le, vannak, akik megállnak.

79′ Gól…
Ami korábban sikerült, az ma mind ellenünk van, egy közepes távoli lövés Diniről méterekre kipattan, a csereként beállt Gojak négyre növeli különbséget a duplázásával.

71′ Csere: Skvarka jön le, Heister áll be.

70′ Piros…
Civicet második sárgával kiállította a francia bíró egy légpárbaj után…

69′ Civic beadása Szignyevics cipőorra előtt megy el.

68′ Varga lő mellé 22-ről.

66′ Csere: a legveszélyesebb játékosunk, Toki megy le, mindent kiadott magából, sajnos a gól nem jött össze.

65′ Toki kerül kétszer lövőhelyzetbe, a második keresztben elmegy.

57′ A tábor továbbra is fantasztikus.

56′ Gól…
Olmo ismét beköszön egy szépen kijátszott helyzet után, 0-3.

51′ Zsubkov lő, nem okoz gondot.

50′ Tokmac tologat a tizenhatos előtt, a lövés erőtlen.

48′ Gól…
Újabb Dinamo-kontra, a baloldalon vezetik, ki is használják a hibánkat, 2-0, nem ide…

Szünet: a helyzeteink megvannak, de nem sikerül értékesíteni őket, az esély megvan, mindent bele, fiúk! A hivatalos nézőszám: 19356.

45+1′ Az utolsó pillanatban Sigér lő egy kapufát…

45′ Most Szigony centerezhetett, de ő is pontatlan, a kontrát Civic állítja meg – másodjára.

43′ Geri ad be megint, most Skvarka “ütőit szedik fel”.

41′ Lovre indul meg, veszélyes beadását a hosszún Toki elől tisztázzák.

33′ Zsubkov került nagy helyzetbe, de elmérte a visszacselt, így oda a lehetőség…

24′ Eldar lapot kap, majd egy percre rá Ademi is.

24′ Lovre ad keresztbe egy labdát rosszul, Civic faultol, hogy ne legyen nagyobb gond.

22′ Szignyevics szerez labdát, majd lő a rövid mellé.

16′ Gól…
Elbambultunk, Blazic és Dvali közé passzol Olmo, Ademi pedig sajnos kilövi a hosszút.

13′ Tokmacot kell ápolni.

10′ Civicet játssza meg remekül Toki, a bosnyák megiramodik, a beadását Livakovic szedi össze.

8′ Sigér labdájával iramodik meg Toki, most is szögletre véd a vendégkapus.

3′ Dininek kell egy 14 méteres lövést szögletre tolnia.

3′ A kontrából máris helyzetbe kerültek a vendégek is, szöglet.

2′ Blazic labdáját Toki rúgja el 18-ról, a kapus szögletre tolja.

1′ Elkezdődött a meccs, a mieink csíkosban, a vendégek citromsárgában játszanak.

19:59 Remekül szólt a Fradi-induló és a Himnusz is.

19:47 Teli van a sajtó szektor is, ilyen is ritkán van.

19:16 Egyelőre háromszázan vannak a vendégek, de folyamatosan érkeznek.

19:15 A vendégek így állnak fel: Livakovic – Stojanovic, Dilaver, Peric, Leovac – Ademi, Moro, Olmo – Hajrovic, Petkovic, Orsic

Cserék: Zagorac, Majer, Gavranovic, Gojak, Situm, Theophile-Catherine, Leskovic

19:11 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Civic – Haratin, Sigér – Zsubkov, Skvarka, Tokmac – Szignyevics

Cserék: Gróf, Heister, Boli, Varga, Frimpong, Ignyatenko, Bőle