Szép győzelemmel zártuk az edzőtábort, csapatunk az ebéd után hazatér Budapestre.

Férfi labdarúgás, felkészülési találkozó
Ferencváros 4-1 (1-1) Mura
Gólok: Lanzafame, Priskin, Rui Pedro, Szignyevics

Szöveges élő: Fradi.hu

1. félidő: Varga – Csernik, Botka, Frimpong, Heister – Sigér, Haratin – Isael, Rui Pedro, Zsubkov – Lanzafame

14′ Remek támadás végén szereztük meg a vezető gólt. Heister baloldali beadását Lanzafame készítette le mellel, elegánsan, Rui Pedro pedig kapásból a jobb sarokba lőtt. 1-0 ide.

40′ Zorman vehette át a labdát közel a kapunkhoz, majd öt méterről a kapuba helyezett (1-1).

2. félidő: Szécsi – Csernik, Botka, Frimpong, Heister – Sigér, Haratin – Isael, Rui Pedro, Zsubkov – Lanzafame

50′ Lanzafaméval szemben szabálytalankodtak a 16-oson belül, így büntetőt kaptunk. Lanzafame magabiztosan a bal sarokba lőtte a büntetőt. 2-1 ide.

62′ Sok csere a mieinknél. Így folytatjuk: Szécsi – Kundrák, Takács, Leandro, Heister – Wilmots, Csonka – Bőle, Priskin, Szerető – Szignyevics

76′ Bőle pazar passzával Priskin indulhatott meg egyedül, és 12 méterről, higgadtan a bal alsóba gurított (3-1 ide).

88′ Wilmots baloldali beadása után Szignyevics csúsztatott a bal sarokba (4-1 ide).