Három győzelem, két vereség a mérleg a szezon utolsó fordulójában. A nyolc kiemelt csapatból az U14 és U19 korosztályok közt a legtöbb pontot a Honvéd szerezte (331), őket a Felcsút (269), és az MTK (265), valamint a DVSC (229) és mi követjük (221), a sort a Haladás (181), a Győr (166) és a DVTK (132) zárja.

U19
DVSC-Ferencváros 2-6 (2-3)
G.: Gyönyörű (13.), Sárosi (44.), ill. Molnár T. (3.,), Novák Zs. (23.), Pócsik (29), Lefler (52.), Könczey (78.), Németh G. (83.)

Andrejev – Molnár T., Novák (Mazzonetto N., 82.), Arday (Zubán, 82.), Mazzonetto A., Ramadan (Németh G., 76.), Pócsik (Papp, 82.), Szabó R., Lefler (Vida K., 59.), Bene, Könczey

E.: Házi László

A csapat szépen zárta a szezont, a harmadik DVSC-t idegenben agyonverte, 39 ponttal a 4. helyen végeztek, a Haladás és a Felcsút előtt. A házi gólkirály Pócsik Botond lett 12 góllal, őt Novák Zsombor és Ammar Ramadan követi 7-7 találattal. A korosztályból Molnár Tamás, Szabó Richárd, Lefler Benjámin, Könczey Márk, Csonka András, Szerető Krisztofer és Andrejev Illés öregszik ki.

U17
Ferencváros-DVTK 3-1 (1-0)
G.: Burzi (45.), Szűcs (48.), Hajdú (65.), ill. Jónyer (81.)

Genzler – Iyinbor, Katona, Tölgyes, Adorján (Juhász), Pintér, Hajdú (Száhl, 79.), Kotroczó (Gula, 55.), Burzi, Csontos, Szűcs

E.: Székely Tibor

A csapat a bajnokság utolsó szakaszában hiába szerepelt jól (12 pont az utolsó öt fordulóban), ez nem volt elég a korábbi hibák kijavítására, így a hetedik, osztályozós helyen zártak. A negyedik DVSC és köztünk összesen 3 pont különbség volt. Most jön az osztályozó Simekék ellen, ott lehet bizonyítani. Házi gólkirály Burzi Alex 12 góllal, őt Hajdú Roland követi 9-cel, majd Patrick Iyinbor és Pintér Dániel zárja a dobogót 5-5 találattal.

U16
Ferencváros-DVTK 3-2 (2-0)
G.: Gera Z. (8., 85.), Redzic (35.), ill. Berki (62.), Csatári (93.)

Őri – Molnár B., Lukács D., Vogyicska, Redzic (Qasim, 85.), Nagy P., Orlov, Czékus, Benkő, Ulrich (Bócz, 71.), Gera Z.

E.: Pókos Csaba

Ez a korosztály is negyedik lett, a harmadik Felcsút mögött 4, az ötödik DVSC előtt 6 ponttal, így ennek a meccsnek tétje már nem igazán volt. A házi gólkirály Gera Zalán, 16 góllal, őt Vogyicska Balázs követi 10 találattal, a dobogó harmadik fokán Damir Redzic van hattal.

U15
DVSC-Ferencváros 5-1 (3-0)
G.: Hegedűs (22., 27.), Tóth B. (37.), Harcsa (46.), Székelyhidi (66.), ill. Ördög (68.)

Tóth Z. – Takács, Gágyor (Kaján, 41.), Kovács P., Lisztes (Petrovity, 61.), Földi, Kecskeméti, Szabó D., Ördög, Zsélyi, Horváth B.

E.: Lisztes Krisztián

A hatodik DVSC ellen elszenvedett igen súlyos vereség ellenére Lisztesék már a forduló előtt szinte biztosan a negyedik helyen végeztek, ez így is lett. A 22 gólos házi gólkirály Földi Dominik az összesített lista második helyén végzett, mögötte mindkét tabellán Ördög Balázs következett, a harmadik a házi listán a FradiTV-ben bemutatkozott Ulrich Dániel, 7 góllal.

U14
DVSC-Ferencváros 3-0 (1-0)
G.: Bökönyi (34., 53.), Szakács (67.)

Abaházi – Kókai, Palaga, Farkas Á., Juhász B., Tóth A., Bognár Z. (Tisler, 41.), Rácz M. (Zauer, 41.), Bánki (Benkő, 41.), Dajka, Almássy

E.: Munkácsi Dávid

A csapat simán kikapott a negyedik DVSC-től, és most az ötödik helyen áll, amennyiben azonban a hatodik MTK megnyeri a félbeszakadt meccsét a Győr ellen, akkor egy helyet visszacsúszunk. A házi gólkirály Gágyor Domán 13 góllal, őt Rácz Márton követi 12-vel, a dobogót Lisztes Krisztián zárja 6 góllal.