A Honvéd vezetője szerint nagyon fájdalmas úgy kikapni, mint szombaton.

George F. Hemingway

Jó reggelt győztesek! Múlt szombaton a Ferencvárossal játszottunk és csapatunk egy 1-0-ás vereséget szenvedett. Ez olyan mérkőzés volt, ami után a tulajdonos sírni szeretne. Miért sírni? Lehet kikapni, lehet egy mérkőzést elveszteni, de úgy, ahogy ez szombaton történt, hát ez bizony nagyon fájdalmas. Teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk a Ferencvárosnak, volt három-négy óriási, 100%-os helyzetünk, természetesen a Ferencvárosnak is voltak helyzetei. De végül is csak nyolcvanvalamennyi-valamennyedik percben Böde Dániel rúgott egy gólt és ezzel dőlt el a mérkőzés. Csapatunk nagyon jól játszott, nagyon sajnálom, hogy egy vagy három pontot nem húztunk be, megvolt a lehetőség, ilyen van. Játékosaink között voltak olyanok, akik ihletett állapotban játszottak, talán elég Gróf Dávidot említeni, aki csodálatosan védett, teljesen frusztrálta a Ferencváros játékosait. Hozzáteszem, Dibusz Dénes a Ferencváros kapusa is nagyszerű védéseket mutatott be, különösen amikor Danilo labdáját megfogta, ami egészen biztosan gól lett volna különben. Több játékosunk jól játszott és tulajdonképpen újoncot avattunk, igaz, hogy előtte volt két perce az NBI-ben, Szendrei Norbert volt az újonc, játszott 60-65 percet, nagyon jól, akadémistánk, utána őt egy másik akadémista, Banó-Szabó Bence váltotta, akinek már több gyakorlata van.