Ma este a lila-fehéreket fogadjuk – mindenki „Böbére”!

Férfi jégkorong, Erste Liga, 30. forduló
Pesterzsébet, 18.00: Ferencváros – UTE
Jegy: 1000 Ft (Fradi-bérlettel kedvezmény vehető igénybe)

Az alapszakaszban utolsó alkalommal csapunk össze az újpestiekkel, eddig minden alkalommal kiélezett csatát hozott a párharc, az első találkozón még alulmaradtunk, utána viszont kétszer is nyertünk, másodszor telt ház előtt a Tüskecsarnokban. Remélhetőleg ma a pesterzsébeti jégcsarnok lelátói is megtelnek és fantasztikus hangulatban ajándékozza meg a csapat egy győzelemmel a szurkolókat. Mindent bele! Hajrá, Fradi!