Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-0 Kisvárda
Gólok: Blazic, Frimpong

Vége, a teljesen vállalható első félidő után egy gyengébb második jött, de a kötelező győzelem teljesen simán megvolt.

92′ Varga lő el egy szabadot 26-ról, Felipe könnyedén fogja.

90′ Három perc a ráadás.

89′ Gyönyörű összjáték végén Petrjak beadása megy el mindenki előtt…

89′ Lovre tör befelé a szélről, majd jobbkötőből lő, a hosszú felsőn találja el a kapufa és keresztléc találkozását, felülről.

87′ Varga és Lovre játszik össze a jobbszélen, a beadást Dani Petrjak elé csúsztatja, aki a felsőhálóra emel nullszögből.

84′ Csere: Bőle Gorriaran helyére jön, Nandónak nem volt nagy meccse a mai.

80′ Böde indul meg, szögletre szerelik, apró izgalom az unalmas második félidőben.

Kettőt is cseréltünk az elmúlt percekben: Leandrót Rodríguez, Lanzafamét pedig Böde váltja.

74′ Varga szabadrúgást emel be, ami Petrjak elé kerül, ő kapásból fölé bombáz.

72′ Petrjak forog, majd tálal Heister elé, aki 18-ról mellé lő.

64′ Leót kell ápolni.

53′ Leó teszi ki Vargának, aki fölé lő.

49′ Blazic szórta el a labdát, Leó egy taktikai faulttal semlegesítette a veszélyhelyzetet.

46′ Folytatódik a meccs, mi nem cseréltünk.

45′ Szünet, eddig minden a legnagyobb rendben.

41′ A hivatalos nézőszám: 7543.

41′ Lovrencsics indult el, majd kényszerítőzik Heisterrel, a bal oldalról bead, Lanza fejesét Felipe ujjheggyel a kapufára tolja.

37′ Nando kap sárga lapot taktikai faultért.

33′ GÓÓÓL!!!
Ismét pontrúgás után, a szögletet talán Leó fejeli vissza, amit Miha vesz le az ötösön belül, majd fordulásból bebrusztolja, 2-0!

29′ Baloldali akció végén Gorriaran lő kapura, Felipe nagyot véd ismét.

28′ Leó adja el a labdát, Frimpong szenzációs szereléssel ment.

23′ Pertjak beadása után Leó lő, Felipe nagyot ment.

21′ GÓÓÓL!!!
Varga ad be egy szögletet, a tizenegyespont magasságában érkezik Frimpong, fejel, ami pont a kapus előtt pattan meg a földön és bemegy! 1-0! Abraham első bajnoki gólja clubunkban.

18′ Szép kombináció végén Petrjak elrúgja Roli elől a labdát, szöglet, Heisterig adogatunk vissza, ő lő, de Felipének nem okoz gondot.

6′ Egy baloldali beadást Lanza félméterrel ollózz mellé.

5′ Vargát borítják fel a vendégtizenhatoson belül, nincs tizenegyes.

4′ Lovre kap remek labdát a jobbszélen, labdája veszélyesen száll át a kapu előterén, Heister érkezik a baloldalon, de hosszan vette át.

1′ A tábor a szlovák rendőrség által üldözött Felvidéki Harcosokat élteti.

1′ Mi kezdtük a meccset.

17:00 Bő egy órával a kezdés előtt a GraboPress szerint 9200 jegy kelt el, ennyien egyelőre bizonyosan nem vagyunk, de a városban tüntetés, metrólezárás és Sting-koncert miatti közlekedési káosz van, így bizonyosan érkeznek még majd a fradisták a kezdés után is.

16:57 A mieink csíkosban, a vendégek pirosban játszanak majd.

16:53 Ez a mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Heister – Sigér, Leandro – Varga, Gorriaran, Petrjak – Lanzafame

Cserék: Holczer, Takács Zs., Finnbogason, Bőle, Böde, Rodríguez, Csernik

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport weboldala, amit csak online nézhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.