A hétvégén a Vipers fogad minket a Bajnokok Ligájában – az utazásról rövidfilm is készült.
2018. nov 16., péntek, 10.00
A lányok rendben megérkeztek Norvégiába
Szerző: Peti, Kategória: Hírek
Címkék: Bajnokok Ligája, női kézilabda, utazás, videó
Még nincs hozzászólás
Amennyiben támogatnád az Üllői129-et, itt találod, hogy miképp segítheted a munkánkat (Patreonon, PayPalon vagy átutaláson keresztül). Előre is köszönjük! Hajrá, Fradi!





