Háromkor kezdünk a vasutasok otthonában. Hajrá, Fradi!

Szegedi VSE 0-2 Ferencváros
Gól: Finnbogason, Leandro

90′ Vége, sima továbbjutás, közepes edzés, láthattunk egy szép gólt, ennek örülhetünk.

87′ GÓÓÓL!!!
Finnbogason! Az igen motivált izlandi támadó elé pattan a labda 23 méterről a kaputól, egy pattanás után ráküldi a hosszúra, a Szeged hálóőre csak nézi, ahogy a felsőbe vágódik, 2-0!

86′ Hazai szöglet, veszélytelen.

83′ Finnbogason legalább próbálkozik, most mellé lő, miközben Csonka érkezik Lovre helyére.

82′ Blazic beadását Finbogasson fejeli mellé.

73′ Sigért buktatják ott, ahonnan Leó a gólt szerezte az első félidőben, most szögletre pattan a szabadrúgás.

69′ Lovrencsics megy el a szélen, de 14-ről mellé lő.

67′ Szép támadás, Koch – Petrjak – Finbogasson – Petrjak a labda útja, az ukrán 7 méterről sarkal, a kapusnak nem okoz gondot.

66′ Böde beadására Finnbogason érkezik későn.

65′ Csere: Lanzafame le, Finnbogason be.

64′ Böde indítja remekül Petrjakot, aki eltotojázza a 100%-os helyzetet.

61′ Csere: Csernik helyére érkezik Koch áll be.

55′ Lanzafame és Dani kényszerítőzik, alig bombáz fölé Böde.

53′ Lanzafamét már másodszor szerelik úgy, hogy a Honvédnál biztos tizenegyes lett volna. A Fradiban nem.

51′ Blazic felívelt labdáját Ivan fejjel továbbítja, mellé.

49′ Lanzafame oldalról teker be szabadot, több játékosunk előtt is elszállt.

46′ Nincs csere, folytatódik a meccs.

45′ Szünet, egykapuzunk, de csak az előterébe jutunk, a kapusnak sok dolga nem volt. Tipikus edzőmeccs. Reméljük, hogy a második félidőben azért kinyílik a gólzsák.

45′ Lanzafame szabadját tisztázzák szögletre, az veszélytelen.

36′ Lovrencsics beadását Petrjak elől szögletre tisztázzák, abból Blazic fejel, mellé. A kaput továbbra is csak a gólnál találtuk el.

32′ Leó elpasszolta magát, hazai sarokrúgás következik. A szögletet tíz méterrel a kapu mellé fejelte a szegedi játékos.

21′ GÓÓÓL!!!
Lanzafamét buktatták 21 méterre a kaputól, a szabadot ballal Leó lövi, megpattan a sorfalon a labda, ami így becsapja a kapust, 1-0!

15′ Lovre tör be harcosan a tizenhatoson belülre, majd adta volna Lanzának, de nem pontos.

8′ Petrjak remekül tálal a röviden érkező Böde elé, akinek a kísérletét blokkolták, Leo ismételt, de rosszul találta el, csúnyán fölé.

6′ Lanzafame kap remek labdát, a hálóba is teszi – a partjelző szerint lesről…

1′ Elkezdődött a meccs.

14:58 A mieink fehérben, a hazaiak pirosban. A meccs előtt a Himnusz szól, telt ház azért nincs.