Fél nyolckor kezdünk a Hungária körúton. Hajrá, Fradi!

Honvéd 0-1 Ferencváros
Gól: Petrjak

Vége
NYERTÜNK! Nem volt jó meccs, nem játszottunk szépen, a másodikban a buszt is betoltuk – de idegenben nem szórakoztatunk. Ilyen meccsek, sok ilyen meccs kell a bajnoki címhez. A Honvéd előtt négy, a MOL előtt tizenegy ponttal vezetünk a bajnokságban – ez a lényeg! Hajrá Fradi!

93′ Danilo fejel Dini kezébe.

90′ 4 perc a ráadás.

90′ Sárga lap:
Csernik ugratja ki Petrjakot, aki jól lép be a tizenhatoson belülre, Gróf mellett is elmegy, de lövés helyett egy szabálytalanságot próbál meg eljátszani…

87′ Csere: Bőle helyére Csernik érkezik.

82′ Böde fordul kapura, de a blokkba lő.

78′ Sigért kell ápolni, nincs nagy baj szerencsére.

77′ Dini kezébe fejeltek a hazaiak.

73′ Lanzafame helyére Böde érkezik. Davide a fradistákat tapsolja a középkörből.

72′ Sigér indítja Bőlét, aki a blokkba lő passz helyett.

70′ Lovrencsics küldi rá 30-ról, nem okoz gondot.

61′ Csere: Otigba áll be Varga Roli helyére. Öt védővel játszunk, Bőle húzódott ki jobbra.

55′ Mi maradt ki… Lovrencsics ível fel Petrjak fejére, a labdát Gróf kiszaladva üti ki, a labda Bőle elé pattan, üres a kapu, Lukács viszont a kapufát találja el, kívülről…

54′ Lanzafame és Varga játszik szépen össze, de az utolsó passz ezúttal is pontatlan.

48′ Sigér most 22-ről mellé gurít.

46′ Szép támadás, Sigér indítja a szélen Vargát, aki jól tálal Bőle fejére, de Luki a hosszú mellé fejel.

46′ Csere nélkül folytatjuk. A hivatalos nézőszám: 3579.

Félidő:
Két harcos, de nagyon pontatlan csapat meccsén az vezet, amelyik az egy darab valódi lehetőségét kihasználta. Elöl erőszakosabbak és pontosabbak kell legyünk a második félidőben – akkor meglesz a nagyon fontos 3 pont.

44′ Szpirovszki kap sárga lapot, szabaddal jöhet 21-ről a hazai csapat, szögletre pattan. Az pedig veszélytelen.

42′ Lanzafame lefordul 17 méterre a kaputól Baráthról, de fölé bombáz.

40′ N’Gog átbirkózza magát León, ziccerben van, de szerencsére Dini jól jön ki és zárja a szöget, elakad benne a labda.

33′ Petrjak emel Bőle elé, Luki sajnos fölé emel Csikar-szögből.

31′ Szép kontrát vezetünk, Varga Bőléhez játszik, aki viszont picit bizonytalan, így oda a lehetőség.

29′ Baráth fejel egy szöglet után Dini kezébe.

21′ Varga szépen veri meg a labdaátvétellel Baráthot, de a passz pontatlan Lukinak. Kár érte.

17′ Danilo lő fölé 17-ről.

16′ GÓÓÓL!!!
Bőle szerzi vissza a labdát, amit végül Sigér passzol be az üres területre, érkezik Petrjak és ellövi Gróf mellett a hosszú sarokba, 1-0!

12′ Holender beadását Dibusz húzza le N’Gog elől.

1′ A Honvéd kezdte a mérkőzést.

19:30 Géczi Istvánra emlékezünk, Isten nyugosztalja!

19:05 Szabó György nem ragaszkodik a sok nézőhöz, a vendégszektor negyede le van zárva:
1

19:04 A Honvédosok pénztárszalaggal borították be a mieink bemelegítő térfelének, Holczernek kellett elsőként takarítania.

18:35 Változatlan csapattal állunk fel, Nando sérülése után így játszottunk két hete is:

Dibusz – Lovrencsics, Leandro, Blazic, Heister – Sigér – Varga, Szpirovszki, Bőle, Petrjak – Lanzafame

Cs.: Holczer, Takács, Koch, Otigba, Csernik, Böde, Finnbogason