Tóth László elmondása szerint bele fog halni ezekbe az utolsó percekbe.

Szergej Rebrov

Még csak ismerkedek a magyar bajnoksággal. Egy szervezett, jó csapat ellen játszottunk. Örülök a győzelemnek, és annak, hogy látom a játékosokon, hogy tanulni akarnak. Nagyon izgultam, láttam a fiúkon, hogy szeretnének jobban játszani, és drukkoltam nekik. Az első félidőben kicsit félénken játszottunk, a szünetbeli beszélgetésre jól reagáltak, a másodikban már sokkal több dolgot láttam a csapattól azok közül, amit kértem. Azt kérdeztem tőlük, hogy melyik csapat áll az első helyen, aztán rátértünk a szakmai kérdésekre. Meg akarják tanulni a dolgokat. Most nincs erre sok időnk, de az akarat a tanulásra és a munkára megvan a fiúkban.

Tóth László

Kézben tartottuk a mérkőzést, nem sok kombinációja volt a Ferencvárosnak, amit meg tudott oldani a térfelünkön. Ezekbe a 89-90. percekbe bele fogok halni.