Fél nyolckor kezdünk a Várkertben. Hajrá, Fradi!

Kisvárda 0-2 Ferencváros
Gólok: Lanzafame, Leandro

92′ Vége
Megérdemelten nyertünk, a második félidőre úgy jöttünk ki, ahogy kell, míg a Kisvárda gyakorlatilag az egész meccsen nem tett semmit a győzelemért, csak az ikszet próbálta védeni.

90′ Két perc a ráadás.
Tehát egy perc múlva vége a meccsnek.

89′ Heister!
Szélsőnk fantasztikusan vett át egy indítást, majd az alapvonalon betört a tizenhatoson belülre, a passzát Böde nem tudta gólra váltani.

86′ Hazai szöglet
Kifejeljük, újabb sarokrúgás. Abból pedig kontrázunk, három a kettőben, Böde lő egyből a végén, Felipe hárít.

83′ Újabb Kisvárda játékos mehet zuhanyozni:
Berios talpalta fejbe Rodríguezt.

82′ Sárga lap
Lanzafame kapja, egy elkésett belépő miatt, jogos ez is.

79′ Cserélünk:
A gólszerző Leo megy le, Rodríguez áll be a helyére.

78′ Böde!
Leandro teker, Dani fejel, szorongatott helyzetben, mellé.

78′ Ismét cserél a Kisvárda: Anderson áll be.

78′ Lanzafame lövi a szabadot, Leandro fejel belőle gyertyát.

76′ Hazai sárga lap
Vári kapja, miután felrúgta Lovrencsicset.

75′ GÓÓÓL!!!
Lazafame áll oda a labda mögé, Felipe érzi az irányt, hárítani viszont nem tudja a lövést, 2-0!

74′ Tizenegyest kaptunk
Petrjak húzta meg jól a szélen, a vonal közelében lökik fel, Pintér büntetőt ítél végül.

73′ Cserélünk:
A gólpasszos Bőle helyére Szpirovszki áll be.

73′ Heister kap lapot.
Marcel elcsúszik, emiatt pedig kézzel utánanyúl a várdai játékosnak, megállítva az akciót, jogos büntetés.

71′ Újabb hazai csere:
Gosztonyi le, Horváth be (ő lőtte tovább a Kisvárdát ellenük a Magyar Kupában).

68′ Hazai szöglet
A frissen beállt Sassá harcolta ki. Lovrencsics Gergő tisztázza.

63′ Cserél a Kisvárda
Sassá áll be Karasiuk helyére.

62′ Gosztonyi…
Blazic mindkét bokáját eltalálja, büntetés nincs…

59′ Szöglet
Petrjak – Böde – Lanzafame szép akciója után. Bőle lövi. Botkának nem sikerült jól megcsúsztatnia.

58′ Kicsit feléledt a Kisvárda
Kijöttek a sündisznóállásból a hazaiak, szabadrúgást is kiharcoltak már.

56′ GÓÓÓL!!!
A szöglet után Bőle ad be, Leandro csúsztat bele, védhetetlen, vezetünk! Nem mondhatni, hogy érdemtelenül.

55′ Felipe bravúr
Bőle-Heister-Lanzafame, az olasz támadó lő, a kapus pedig óriásit ment, szöglet.

49′ Újabb lövés
Egy hosszú labdát Lanzafame tesz le Petrjaknak, aki fölé küldi középről.

48′ Szöglet
Bőle lövi be. Kis kavarodás lesz belőle, majd újabb szöglet, ami kicsi. Heisterhez megy, aki egyből ráküldi, fölé megy nagyon.

46′ Folytatódik a mérkőzés
Mi indítjuk útjára a labdát.

Csere:
Böde Dani áll be Varga Roli helyére.

Mezőnyfölényben és emberelőnyben vagyunk. Ám eddig hiába, nem sikerül ezzel élni, kevés helyzetet alakítunk ki az igen defenzív Kisvárda ellen, a folytatásban ezen mindenképpen javítanunk kell.

48′ Félidő
A négyperces hosszabbítást három perc után lefújta Pintér. Miközben abból a háromból is egy percet ápolással töltöttek el.

46′ Jó helyről szabadrúgás
Heisterbe rúgott bele Hei, a tizenhatos sarkáról jöhetünk. Varga Enét lőtte ki a sorfalból, akit ápolni is kell.

45′ Négy perc hosszabbítás.

43′ Gosztonyi kap lapot.
Bőlébe rúgott bele. A szabadrúgás Vargától mellé megy, gyenge is volt.

42′ Kisvárdai lövés
Mitosevic küldi rá tizennyolcról a hosszúra, de eléggé mellé megy.

40′ Petrjak…
Bőle teker be a szélről, Petrjak érkezik középen, de nem találja el jól, nem pont lábra érkezett a labda, így mellé megy.

39′ Szabadrúgás a Kisvárdának
Leandro szabálytalankodik Gosztonyi ellen. A beadást kifejeljük, begyűjtik a hazaiak és újra beívelik, amit fölé is fejelnek végül.

32′ Kiállítás a Kisvárdánál
Shynder ment neki Pintér sporinak, mehet zuhanyozni.

27′ Felipe-show
A kisvárdai stáb lecserélné, ám a kapus mutatja, hogy semmi baja.

24′ Komoly mezőnyfölényben vagyunk
De helyzetekben ez egyelőre nem nagyon mutatkozik meg.

18′ Szabadrúgás kifelé
Miután a védő Vári aláfeküdt Lovrencsicsnek a hazai térfél alapvonalánál…

15′ Ápolás
A várdai kapus, Felipe ült le a földre.

13′ Kapufa!
És Felipe, Lanzafame beívelését Petrjak fejelte rá, nem sok hiányzott a gólhoz. Utána szöglet, amiből ismét nem sikerült helyzetet kialakítani.

12′ Szöglet
Ismét Varga lövi be. Kifejelik, Gorriaran gyűjti be, majd újabb sarokrúgás következik, kisszöglet Vargától. Nem lesz belőle veszély.

8′ Stadionbú’ ki
Lanzafame harcol meg egy labdáért, az övé is lesz, amiből helyzetecskét alakítunk ki, Leandróhoz kerül a labda végül, aki az égbe bombázza.

7′ Kisvárdai akció
Ügyesen támadtak a hazaiak, az erős beadásra Dibusz vetődött ki.

5′ Lövés
Heister küldi rá messziről, gyenge próbálkozás, de passznak majdnem jó volt.

3′ Szöglet
Szép akció után sarokrúgással jövünk, Varga lövi be, Lovrencsics elé kerül, aki eltöri a labdát.

1′ Indul a játék
A hazaiak kezdik a meccset.

Leánykérés a kezdőkörben
A kezdőrúgást egy pár végzi el, a fradista úr megkéri a kisvárda mezes hölgy kezét, sok boldogságot!

Mezek:
A Kisvárda fehérben, mi pedig a keresztcsíkos szerelésünkben.

Érdekesség:
A Kisvárda stábjában ott van korábbi játékosunk, Erős Gábor is, 14 meccse volt a Fradiban.

A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics G., Botka, Blazic, Heister – Gorriaran, Leandro – Varga, Petrjak, Bőle – Lanzafame

Cserék: Holczer, Takács, Szpirovszki, Finnbogason, Böde, Rodríguez, Csernik