Az első selejtezőkörös búcsú szikár tényei.

Az UEFA weboldalán az oda- és visszavágó statisztikái is elérhetőek: a gólok száma – nem meglepő módon – 2-1 a Maccabi javára, hiába hangsúlyoztuk a koncentráció fontosságát, Atar mindkét találkozón a hosszabbítás (előbb a második, utóbb az első félidő) alatt vette be a kapunkat. A kísérletek számában komoly fölényben voltak az izraeliek, 27-szer (15-12) próbálkoztak, míg mi 12-szer (6-6), ők 11-szer (5-6), mi pedig 3-szor (!) (3-0, igen, Netánjában nem találtuk el a kaput, miközben gólt kellett volna szereznünk…) lőttünk célra tartóan. Ellenfelünk 10-szer (6-4), mi 8-szor (5-3) lőhettünk szögletet. A sárga-kékek jóval sportszerűtlenebbek voltak, 44-szer szabálytalankodtak ellenünk (22-22), mi 24-szer (14-10), ez a büntetőlapok számában nem mutatkozott meg ilyen élesen, a Tel-Aviv játékosait 3-szor (2-1), minket pedig 2-szer (2-0) figyelmeztettek sárga lappal.

Thomas Doll nemzetközi szereplése a Fradival így egy újabb párharccal bővült, összesített eredménye: 8 párharc (1 Bajnokok Ligája selejtező, 7 Európa Liga selejtező), ezekből hármat vett sikerrel (mindhármat az Európa Ligában: Sliema Wanderers, Go Ahead Eagles, Jelgava). 16 mérkőzés, 4 győzelem, 5 döntetlen és 7 vereség. A gólarány 16-21.