Kenny fáradásos törés miatti műtét után lábadozik. Mielőbbi teljes felépülést!

– Hogy vagy?
– Köszönöm, rendben vagyok. A műtét jól sikerült, nincsen fájdalmam. Kicsit lehangoló, hogy most nem tudok a csapattal lenni, hiszen nagyon fontos mérkőzések előtt állunk. De bízom benne, hogy a csapat megoldja a feladatát, és imádkozom érte, hogy bajnokok legyünk.

– Lelkileg hogy élted meg a sérülést?
– Fel tudtam dolgozni, nincs probléma ezzel. Már motiválom magam, hogy amint megkezdhetem az edzéseket, azonnal 100%-ot adjak bele, és a lehető legerősebben és leghamarabb visszatérjek a pályára.

– A családod mennyit segít ezekben a nehéz napokban?
– Ilyen szempontból szerencsés voltam, pont úgy jött ki a lépés, hogy édesanyám itt van Hollandiából, a bátyám is a párjával Londonból, és persze a nővérem is rengeteget segít. Az Instagramon az ő kisfiával üzentünk a szurkolóknak. Jó, hogy sose vagyok egyedül, így időm sincsen elkeseredni, mindig felvidítanak.

– A Vasas elleni meccsen azért ott leszel?
– Persze, ez teljesen egyértelmű! Nem akarom kizökkenteni a srácokat, de biztos bemegyek majd az öltözőbe sok sikert kívánni!

Fradi.hu