Női pólósaink hazai medencében javíthatnak majd.
Női vízilabda, OBI, rájátszás, elődöntő, 1. mérkőzés
UVSE 11-4 Ferencváros
Negyedek: 4-2, 2-0, 3-0, 2-2
Gólok: Bujka 1, Gerendás 1, Gémes 1, Kövesdi 1
A két győzelemig tartó párharc állása: 1-0 az UVSE javára.
Beszámoló: Fradi.hu
Bujka Barbara
Nagyon jó volt három negyeden keresztül nem beleérni a labdába… Ketten fogtak végig, vízilabdázni jöttem, nem két méterről két méterre úszni két hátizsákkal.
Béres Gergely
Nagyon nehéz ezt értékelni, nagyon elégedetlen voltam a támadójátékunkkal, nem néztünk, nem lőttünk kapura… Nem voltunk elég agresszívek védekezésben sem, ennél csak jobban tudunk majd játszani a hazai mérkőzésen. Nem az UVSE, hanem a saját csapatom lepett meg, nem vállaltuk fel azokat a lövéseket, amiket edzőmeccseken igen.





