A vasutasok bizonyultak jobbnak a tegnapi mérkőzésen.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a bajnokság 13. fordulójában a BVSC-Zugló csapatát fogadta a Népligeti Sportközpontban.

Az első félidőben ellenfelünk kétszer is lekontrázott minket, és Palotai Zoltán előbb a 11., majd a 37. percben is gólt lőtt, így 2-0-s hátránnyal mehettünk a szünetre.

A második félidő első percében aztán Bojan Lazic révén szépíteni tudtunk: játékosunk egy szép támadás végén a kapu jobb oldalába helyezett. Több gól már nem esett, így 2-1-es vereséget szenvedtünk.

Az eredmény ellenére csapatunk továbbra is vezeti a tabellát.

A jó erőben lévő ellenfelünk két gyors kontrából két gyors gólt szerzett az első félidőben, mi pedig végig futottunk az eredmény után. Felborult a pálya, mindent megtettünk az egyenlítésért. Ellenfelünk hősiesen védekezett, és a szerencse is mellettük állt. Ziccerben háromszor a kapust találtuk el, volt, hogy a gólvonalon is átment a labda, de nem jelzett a játékvezető. Fájó a vereség, de gratulálunk az ellenfélnek – mondta a csapat vezetőedzője, Dzurják József.

FTC – BVSC-Zugló 1-2 (0-2)
FTC: Nagy – Ebedli, Tóth (Ujfalusi, 53.), Keller (Szeiler, 77.), Fehér – Lazic, Józsi (Jordáki, 69.) – Holló, Szenes (Lengyel, 51.), Bubcsó – Palásthy
Gól: Lazic (46.) illetve Palotai (11., 37.)

Fradi.hu