Supka Attila szerint kielemezett helyzetekből kapták a gólokat.

Nagyon intenzív meccs volt. A nézőknek nagy élmény volt, a szünet után egyik csapat sem tudta, hol tart. Egész jól magunkra találtunk a meccs elején, de egy fegyelmezetlenségünket kihasználta a Honvéd. De kemény a csapat, így hamar fordítottunk és 3-1-gyel mehettünk a szünetre. A második félidőben a negyedik és ötödik gól is bennünk volt. Ilyenkor azonban nem szabad az ellenfelet visszahozni a meccsbe. Kevésbé voltunk céltudatosak, bealudtunk, s megkaptuk ezért a számlát is. Ha nincs Dénes, 3-3. Ez fontos volt, Magyarország legjobb kapusának köszönjük ezt. Ez volt a jel, ami felébresztette a csapatot. Nem adhattuk oda ezt a meccset ilyen jó első félidő után. A háromgólos különbség igazságos a helyzeteket tekintve. Nagyon sokat dolgoztak a srácok, és sok minden kijött a gyakoroltakból. Nagyszerű kezdett volt, megmutattuk milyen erősek vagyunk, a szurkolóink támogatásával. A Videoton eredményével nem foglalkoztunk, nem kell, hogy ők motiváljanak. Egy bajnokság sem dől el a huszadik játéknapon. Még sok meccsünk van, nem szabad a Videotonra tekintgetnünk. Remélem nem kérdeznek rá minden héten a Videotonra, nekünk nem kell velük foglalkozni. Most a Honvéddal, majd a Diósgyőrrel kell.

Thomas Doll

Nagyon nehéz bármit mondani, az elején sikerült megvalósítani, amit akartunk, az első gól után viszont óriási hibákat vétettünk. Kielemezett helyzetekből kaptunk gólokat. A szünet után támadólag léptünk fel, 3-3 után más lehetett volna a meccs. Ki kell elemezni a meccset, kijavítani a hibákat. Figyelemhiány, fegyelmezetlenség okozta a gólokat.