Legendánkat kérdezték az NBI tavaszi rajtja előtt.
Nyilasi Tibor
Nagyon örülök, hogy végre folytatódik a bajnokság, és tényleg úgy néz ki, hogy a bajnoki cím sorsa a Fradi és a Videoton között dől el. A többi csapatról csak annyit, annyira szoros a mezőny, hogy két-három gyengébb teljesítmény után akár a középmezőny elejéről is simán a kiesők közé csúszhat egy csapat. Éppen ezért abban bízom, hogy minden mérkőzés élethalálharc lesz, amely végre meghozza a várt színvonal emelkedést is. Ha pedig jó a bajnokság, abból a válogatott is profitálhat, mert jó formában lévő játékosokra az NBI-ből is szükség lesz. A végére csak annyit, hogy az élen természetesen maradjon a jelenlegi sorrend, a Fradi legyen a bajnok! A kiesőket megjósolni viszont lehetetlen.
SportPlusz nyomán.





