Dibusz szerint ezen az úton kell továbbhaladnunk.

Máté Csaba

Az ellenfélben olyan labdarúgók léptek pályára, akikkel a magyar bajnokságban talán ritkán találkozni. Nevesebb játékosok, akik nagy csatákat megéltek már. Jól tartottuk magunkat, egyenrangú partnerei voltunk a Lokomitiv Moszkvának, sőt, helyenként fölényben is játszottunk. Két gyönyörű gólt szereztünk, mindkettő élményszámba ment. Mellette még helyzeteink is voltak, a védekezésünk is rendben volt egy-két hibát leszámítva, és ez mindenképpen pozitív a jövőre nézve.

Dibusz Dénes

Jó mérkőzést játszottunk. Kiválóan kezdtünk, sokat birtokoltuk a labdát. 20-25 perc után a moszkvai csapat feljebb jött, és többször próbált nyomást helyezni a kapunkra. Amikor ki tudtunk jönni belőle, akkor szép támadásokat vezettünk. Látszott, hogy erős, jól képzett együttes, de nyilván fél szemmel a tétmérkőzésükre koncentráltak, mivel senki nem akart megsérülni. Ennek megfelelően azért a helyén kell kezelni a sikert. Szép gólokat rúgtunk, összességében elégedettek lehettünk ezzel az eredménnyel és a játékkal is. Ezen az úton kell továbbhaladnunk és akkor sikeres tavaszunk lesz.

Origo