A héten a védekezésen volt a hangsúly, mondta el a Fradi vezetőedzője.
Ilyen meccseken, amikor kemény a pálya, szeles az idő, és másnap korán már nagy utazás vár a csapatra, előfordul, hogy a körülmények rányomják a bélyegüket a mérkőzésre. Az első 25-30 perc jó volt, de utána csökkent a színvonal. Sok volt az eladott labda, egyik csapat sem játszott igazán szép futballt. Nagyon jó hét volt, hasznos edzőtáboron vagyunk túl. Sokat dolgoztunk a védekezésünkön, a futballistáink fontos játékperceket gyűjtöttek. Két és fél héttel a felkészülés megkezdése után jó úton járunk. Néhányan már most nagyon jó formában vannak, másoknak még kell egy kis idő. A srácok kiválóan dolgoznak, és nagyszerű a csapatszellem is, jobb, mint tavaly ilyenkor. Ez pedig kulcsfaktor lehet abban, hogy úgy fejezzük be ezt a 2017/18-as szezont, ahogy szeretnénk!
-Thomas Doll
(fradi.hu)





