Fél nyolckor kezdünk a Barbie házban. Hajrá, Fradi!

Vasas 0:2 Ferencváros
Gólok: Gorriarán, Lovrencsics Balázs

21:22 Vége:
A vártnál nehezebben, de teljesen megérdemelten nyertünk. Két játékos is ma talált be először a Ferencvárosban. Három pont előnnyel megyünk a téli szünetre!

21:19 47. GÓÓÓL!!!
Paintsil keresztben lövi előre a labdát a saját térfélről induló Gorriaránnak, Nandó elpöcköli Kamenár mellett, majd a hálóba teszi, 2-0!

21:18 46.
Paintsil lódul meg jobb oldalt, beadása Priskin lába előtt nem sokkal száll el.

21:17 4 perc a hosszabbítás.

21:17 44.
Egy újabb távoli fejest gyűjt be Dini, nyom a Vasas, hosszú labdákkal.

21:09 38. Csere:
Batik érkezik Varga helyére.

21:08 36.
Varga emel a kapus kezébe 20-ról.

21:07 35.
Gaál 17 méteres lövése nem okoz gondot Dininek.

21:06 Csere:
Priskin áll be a gólszerző Lovrencsics helyére, Balázs rengeteget dolgozott ma is.

21:05 32.
Hatalmas lehetőség maradt ki megint, Leó remekül teszi a meginduló Varga elé, aki belövi a kapu torkába a labdát, de Joe lemaradt arról.

21:02 30.
Gyors kontra, Nandó kiteszi jobbra Lovrencsicsnek, aki a kapus kezébe pörget nagy helyzetben.

20:52 18.
Botka alakítana ki helyzetet harcosan a Vasas tizenhatosán belül, de a társak nem követik, a kontra az ő helyén indul, Blazicnak kell a végén tisztáznia.

20:50 18.
Nandó egy csel után a tizenhatos bal sarkáról lő, a kapus fogja, de ez szép volt.

20:48 15.
Hazai könyökös – Szivacski sárga. Gorriaránt ápolni kell.

20:47 15.
Megint Joe teszteli Kamenárt, ez kisebb gondot okozott a kapusnak.

20:44 11.
Páncél Józsi szánja rá magát egy lövésre 18-ról, a nem túl erős löket Kamenárról majdnem a kapuba pattan.

20:33 1.
Ahogy várható volt, Botka a jobbhátvéd, míg Marquinhos a balbekk a második félidőben, a ma indiszponált Lovrencsics Gergőt lecserélte Doll.

20:16 Szünet:
Vezetünk, de ennél több kell. Pontatlanok vagyunk és nagyon nem lenne meglepő, ha Lovrencsics Geri helyére Marquinhos érkezne.

20:12 42.
Újabb hazai helyzet, egy szöglet után emelnek vissza Pavlovnak egy labdát, aki az ötös jobb sarkáról az oldalhálóba bombáz.

20:10 40.
Varga szögletét Kamenárnak kell szögletre tolnia.

20:03 33.
Gorriaránt buktatják, kirúgást ítél az indiszponált bíró.

20:01 31.
Pavlov fejelhet szabadon, szerencsére nagyon gyengén teszi, majd Remili lövését kell Dininek kiütnie. Ébresztő, elaludtunk eléggé.

19:57 27.
Egy hazai szöglet után Vaskó elől tisztáz Lovrencsics Balázs.

19:56 25.
A Vasas a vezetésünk ellenére feladja a területeket és betömörül a kapuja elé.

19:51 21.
Varga szabadja után Blazic fejel 11-ről, Kamenár biztosan fogja.

19:49 18.
Paintsilnek Vaskó behúz, miközben 15 méterre a labda. Egy piros elmaradt…

19:45 16.
Leó indítása ha csak kevéssel is, de hosszú Vargának.

19:41 11.
Gergő adja el a labdát, Gaál kerül lövőhelyzetbe, 17-ről a felső lécre bombáz.

19:39 9.
Botka beadását Varga elől tisztázzák.

19:33 2. GÓÓÓL!!!
Varga szögletét Lovrencsics Balázs fejeli a jobb felsőbe, vezetünk. 1-0! Gratulálunk, Balázs, az első ferencvárosi NBI-es gólodhoz!