Hazai pályán „lesimáztuk” az Acélbikákat a Magyar Kupa selejtezőjében.
Jégkorong, Magyar Kupa, selejtező, 6. forduló
Ferencváros 5–1 Dunaújvárosi Acélbikák
Harmadok: 3-0, 1-1, 1-0
Gólok: Tendler (Dubek, Fliszár), Németh (Bödök, Virág), Virág (Jaborník, Bödök), Tendler (Fliszár, Dubek), Tendler (Fliszár, Dubek)
Beszámoló: Fradi.hu
Greg Lindqvist
Jól kezdtünk, az első harmad rendben volt, kontrolláltuk a játékot. A második harmadban nem így folytattuk, így szorosabb lett a játék, az utolsó játékrészben pedig már 4-1-nél is mintha vége lett volna a meccsnek. Pleszkán jó teljesítményt nyújtott ma este, Tendler pedig mesterhármast szerzett, ezeknek is örülünk, no meg annak, hogy ott vagyunk a legjobb négy között!





