Elek Gáborral beszélgettek a Győri ETO és Thüringer HC elleni győzelemről, valamint szóba került a Vardar Szkopje és az Érd elleni találkozó is.
2017. nov 7., kedd, 12.00
„Nagyon várjuk a Vardar elleni mérkőzést”
Szerző: Peti, Kategória: Hírek
Címkék: Bajnokok Ligája, Elek Gábor, női kézilabda, videó
5 hozzászólás
Amennyiben támogatnád az Üllői129-et, itt találod, hogy miképp segítheted a munkánkat (Patreonon, PayPalon vagy átutaláson keresztül). Előre is köszönjük! Hajrá, Fradi!





