Klubunk a csatársorba ad játékost a válogatottnak.

Labdarúgás, U17-es EB-selejtező

Október 10., 14.00, Telki: Magyarország – Wales
Október 13., 14.00, III. kerületi TVE Sporttelep: Magyarország – Hollandia
Október 16., 16.00, Szusza Ferenc Stadion: Magyarország – Koszovó

A Koszovó elleni mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti. A mérkőzésekre a belépés ingyenes!

A magyar válogatott keret tagja klubunk támadója, Papp Marcel. Teljes névsor: MLSZ

Szélesi Zoltán

Erős csoportba kerültünk, amelyben nehéz előre megjósolni az erőviszonyokat. A hollandokat nem kell bemutatni, minden korosztályban Európa legjobb csapatai közé tartoznak. A walesiek mentalitását ismerjük, fizikálisan erős, harcos játékosaik vannak, akik az angol futballban nevelkedtek, minden meccsen keményen meg kell dolgozni ellenük a sikerért. Koszovó a csoport fekete báránya, hiszen keveset tudunk róluk, ebben a korosztályban most állt össze első alkalommal a válogatottjuk, de biztosan oda kell figyelni rájuk, játékosaik egy része Németországban és Svájcban szerepel, valamint a délszlávokra jellemző szívósság nagy fegyverük lehet. Ami a saját csapatomat illeti, jó felkészülésen vagyunk túl, pozitívan várjuk a selejtezőket. Természetesen a továbbjutás a célunk, amihez a csoport első két helyének valamelyikét kell megszereznünk. A walesiek elleni nyitómérkőzés nagyon fontos lesz, egy győzelemmel megalapozhatnánk a sikeres minitornát.