Gól: Szalka

AS Roma 1-1 Ferencváros
Gól: Kundrák

Lisztes Krisztián

Nagyon örülök, hogy győzelemmel rajtoltunk. Theo Schneidernek köszönhetjük, hogy ilyen nagyszerű csapatok között versenyezhetünk Dortmundban. Nem mondom, hogy féltettem a csapatot, de azért nagy nevek vannak itt, akik talán kicsit le is néztek minket. Az edzői stáb is ezzel próbálta kicsit felpiszkálni a srácokat a meccs előtt. Felvettük a kesztyűt, jól jöttünk ki a párharcokból, és megérdemelten nyertünk, hiszen a gólon kívül is akadtak helyzeteink. A játékosok mondták a 2×20 perces mérkőzés után, hogy Magyarországon 70 perc után fáradnak el ennyire. Ezért vagyunk itt, hiszen ezekből a tapasztalatokból tudnak profitálni a fiatalok későbbi pályafutásukra nézve. A saját bőrükön kell megtapasztalniuk, hogy milyen minőségű meccseket kell játszani, milyen futómennyiség kell a sikerhez.