Novák Zsombor és Derekas Zoltán kötelezte el magát klubunkhoz.

Novák Zsombor a téli szünetben igazolt egyesületünkhöz, azt megelőzően a ráckevei nevelésű támadó Dunaújvárosban futballozott. A 16 esztendős labdarúgó fiatal kora ellenére rendszeres játéklehetőséget kapott, és az őszi szezont végigjátszotta a dunaújvárosi felnőtt csapatban, amely jelenleg az NB III-as bajnokság Közép-csoportjában szerepel.

A liga egyik legfiatalabb labdarúgójaként – Zsombor 2000. június 15-én született – az idei szezonban 18 mérkőzésen két gólt szerzett.

Ugyancsak csütörtökön írta alá élete első profi szerződését Derekas Zoltán, aki 13 esztendős kora óta egyesületünkben futballozik – azt megelőzően a BVSC, valamint a REAC csapatában szerepelt. Derekas 2010 óta végigjárta a „szamárlétrát” a Ferencvárosban, és ugyan 18 esztendős labdarúgónk tavaly még több meccset játszott az U19-es csapatban, mint az NB III-as bajnokságban, ez idén már megfordult: 5 U19-es meccs mellett 29 harmadosztályú felnőtt találkozón is lehetőséget kapott.

Fiatal, nagy munkabírású játékosunk védekező középpályásként érzi a leginkább otthon magát a pályán.

Név: Novák Zsombor
Poszt: Középpályás
Születési idő/hely: 2000. 06. 15., Budapest
Eddigi klubjai: Ráckeve, Dunaújváros

Név: Derekas Zoltán
Poszt: középpályás
Születési idő/hely: 1998. 09. 19., Budapest
Eddigi klubjai: BVSC, REAC, FTC

Fradi.hu