A Fradi II idegenben nyert az NBIII-as fordulóban.

Kiválóan kezdődött a mieink számára a mérkőzés, hiszen az ötödik percben a szombati, Debrecen elleni NB I-es meccsen bemutatkozó Kundrák Norbert szerzett vezetést a Ferencvárosnak, majd négy perccel később Csernik Kornél duplázta meg az előnyt.

A szünet előtt szépítettek a dabasiak, a lendület pedig a második félidőben is folytatódott és a 49. percben Kocsis Dávid révén már 2-2 volt az állás. A hazaiak öröme csupán két percig tartott, ugyanis Gera Dávid találatának köszönhetően ismét az FTC-nél volt az előny. Lipcsei Péter együttese egyre magabiztosabban futballozott, többet kezdeményezett és a 69. percben Gera második góljával eldöntötte a három pont sorsát.

Csapatunk sikerével a tizedik helyre lépett előre a tabellán.

NB III, Középcsoport
31. forduló
Dabas-Gyón-FTC II 2-4 (1-2)

FTC II: Varga Á. – Lipcsei K., Nagy G., Batik (Szabó N., 62.), Kovács K. Szpirulisz – Szántó G. (János, 73.), Kundrák, Csernik – Gera D. (Patik, 82.), Adamcsek

Cserék: Lakatos Cs., Szabó N., Pergel, Nyéki M., Patik, János N., Sebestyén.

Vezetőedző: Lipcsei Péter

Gólszerzők: Fézler (45.), Kocsis D. (49.), ill. Kundrák (5.), Csernik (9.), Gera D. (51., 69.)