Ádám debütált a német együttesben, már három meccsen is pályára lépett – egyszer kiállították.

A télen távozó játékos bajnokin kapott először lehetőséget, a Hannover ellen a 75. percben cserélték be 4-0-ás vezetésnél, a hajrában sárga lapot kapott, a Greuther Fürth 4-1-re nyert végül. Következett a Német Kupa forduló hazai pályán, a Borussia Mönchengladbachot fogadták, Pintér kezdőként lépett pályára, vendég vezetésnél a 18. percben csúnyán szabálytalankodott, egyből piros lappal büntették, két mérkőzéses eltiltással is sújtották Ádámot. Tegnap az Erzgebirge Aue – itt próbázott sikertelenül Florian Trinks – otthonába látogattak, kezdőként játszotta végig a Bundesliga 2-es meccset, a végeredmény 0-0 lett.