A szenvedő fél a Debrecen volt, 7-0-ra nyertünk a Népstadionban.

12. perc: Albert mintegy 1 méteres lesen vett le egy előrevágott labdát, a bíró továbbengedte az akciót. Kapura húzott, és öt méterről a bal sarokba lőtte a labdát. (1-0)

31. perc: A debreceni Cseke a tizenhatos vonalánál a labda mellé rúgott, Albert megszerezte a labdát, és 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. (2-0)

60. perc: Orosz lövését kiütötte a debreceni kapus, de a labda éppen Albert elé pattant, aki 8 méterről a kapu közepébe lőtt. (4-0)

74. perc: Orosz Albertet ugratta ki, a jobbösszekötő két védőt is lerázott magáról, kiugrott, és a kifutó kapus mellett 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. (5-0)

76. perc: Orosz újabb kiváló átadását Albert vette le, majd 9 méterről kilőtte a kaput. (6-0)

79. perc: A kitörő Rákosit a debreceni Kovács a tizenhatoson belül fellökte. 11-es! A büntetőt Albert higgadtan a kapu közepébe lőtte. (7-0)