Két játékosunk sárgázhatja ki magát a következő fordulóra.

Gera Zoltán és Marco Djuricin rendelkezik jelenleg 4-4 sárga lappal, így figyelniük kell, ha nem akarnak egy mérkőzést kihagyni. Három figyelmeztetést gyűjtött be: Florian Trinks, Hajnal Tamás, Leandro, és Pintér Ádám.