Ma este folytatódik a vízilabda bajnokság.
Népliget, 19.00: Ferencváros – BVSC
Jegy: 1000 Ft
Varga Zsolt
Fontos, hogy ne a kupamérkőzés eredményéből induljunk ki, mert mint Splitben is láthattuk, ha nem koncentrálunk száz százalékosan egy mérkőzésre, akkor egy közepesen erős csapat is komoly gondot jelenthet. Ezért maximális alázattal kell a BVSC elleni mérkőzéshez hozzáállnunk.
Nyéki Balázs
Nem is a meccsek miatt volt megterhelő az Euro Kupa első köre, inkább az utazás miatt. A második fordulóból egyértelműen tovább kell jutnunk, a keret erőssége alapján nyugodtan mondhatjuk, hogy az első hely megszerzése a célunk. Oda akarunk érni az első helyre. Megint utaznunk kell, de Nápoly azért nem olyan rossz úti cél, ennyi impulzus még bőven belefér.
Fradi.hu, NS





