A sajtótájékoztatóról jelentjük.

Érdekes találkozó lehetett a szurkolók számára. Még friss az élmény, így nem tudom megítélni a meccset. Jól kezdtünk, szép helyzetekkel, szép góllal. Ez önbizalmat kellett volna adjon, de inkább elvesztettünk. A félidő második felében minden párharcot elvesztettünk, odaadtuk a liláknak a vezetést. Eztán módosítani kellett a szerkezeten, összeszedtük a harmadik kezezés miatti tizenegyesünket, feleslegesen. 1-3-nál nehéz volt helyzetben voltunk, úgy kellett támadnunk, hogy ne kapjunk gólt. Sok egyéni hiba miatt kapjuk az elkerülhető gólokat, emiatt nagyon mérges vagyok, főleg, hogy legtöbbször hazai pályán jönnek ezek. A végén a csapatmorál, úgy, mint szerdán, remek volt, ennek örülök. Nem tudok mit kezdeni egynéhány bírói döntéssel, amelyek nem nekünk kedveznek. A Debrecen ellen volt egy olyan helyzet, amikor Lovrencsics a védővel harcolt, a védőjátékos kapott szabadot, most Djuricin volt fordított helyzetben, és kifelé ítélt a bíró. De a bíró sosem hibás. A védelemben nem a kvalitással voltak bajok, más, objektív okokból nem voltunk igaziak, ezt a három hetet erre használhatjuk.

Thomas Doll

3-1 után leálltak a játékosaim, utána nehéz volt újra felpörögni, ezt különösen a Fradi ellen nem tehetjük meg. Gratulálok a játékosaimnak és a szurkolóinknak. Remélem megértjük, hogy a meccs 90 percig tart. Remek derbi volt. A Fradi 3-1-nél el volt veszve és visszahoztuk őket a meccsbe.