Az élete élményét átélő Ádám nyilatkozott a hivatalos oldalnak.

Pintér Ádám

Sokat kellett melózni, úgyhogy nagyon elfáradtam a végére, de az eredmény mindenért kárpótol. Jól esett viszont nagyon, hogy a portugálok egymás közt már azt mondogatták 3-3-nál, hogy „fogjuk vissza magunkat”, ami azon túl, hogy biztonsági játék, egyfajta elismerése is a mi focinknak, ami ellen nem feltétlenül érdemes kockáztatni. A csapat teljesítményével elégedett vagyok, a magamét viszont már sokkal kritikusabban szemlélem, több veszélyt is teremthettem volna az ék mögött játszva. Ugyanakkor dolgozom tovább és remélem, hogy kiharcolom a helyem a csapatban. Egyébként ez életem egyik legnagyobb élménye, Gerzson góljának pedig külön örültem, hiszen nagyon közel áll a szívemhez. Nem tudom még, hogy ki lesz az ellenfelünk [közvetlenül a meccs után nyilatkozott], de ha továbbra is így tesszük a dolgunkat, akkor bármi megtörténhet. Főként, hogy úgy gondolom, megérdemelt a csoportelsőségünk.

Fradi.hu