Tartalékos csapatunk kikapott az egyik bajnokesélyes otthonában.

Eger 15-7 Ferencváros
Negyedek: 2-2, 3-2, 6-2, 4-1
Gólok: Tóth 4, Marnitz 2, Roach 1

Beszámoló: Fradi.hu

Tóth Márton

Gratulálok a csapatnak az első két negyedhez, mert azt csináltuk, amit a vezetőedző kért tőlünk. Sajnos a harmadik negyedben kaptunk két-három olyan lefordulás gólt, amivel szétnyílt a meccs, ebből tanulni kell, mert a meccsnek ilyenkor még nincs vége, úgy érzem fejben feladtuk a találkozót, ez nem tetszik. A sérülésem a múlté, örülök, hogy gyorsabban felépültem, mint ahogyan az orvosok mondták és négy góllal segíthettem a csapatomat.

Varga Zsolt

Az elején jól kezdtünk, az első két negyedben jól tartottuk magunkat, annak ellenére, hogy kulcsfontosságú játékosaink nem szerepeltek. A harmadik negyedben a fáradtság és a koncentráció hiánya miatt kaptunk két lefordulás gólt, amire minden találkozó előtt felhívom a figyelmet. Sajnos az Eger annyira jó csapat, hogy ha kihagyunk egy percre, azonnal megbosszulják. Utána szétnyílt a meccs és onnan már nehéz lett volna visszahozni.