Férfi kézilabda csapatunk a Törökszentmiklós ellen nyert.
Ferencváros 31-21 (17-14) Törökszentmiklósi Székács KE
Percről-percre: Fradi.hu
Adorján Gábor
Gratulálok a csapatomnak a mai teljesítményért! Megyünk előre a második helyért.
Bujtár Ádám
Az első félidőben sem játszottunk rosszul, de egy embert nem tudtunk jól kivenni a játékból. A második játékrészre ezt már sikerült megoldanunk és magabiztos védekezéssel felőröltük ellenfelünket.





