Férfi kézilabda csapatunk a Törökszentmiklós ellen nyert.

Ferencváros 31-21 (17-14) Törökszentmiklósi Székács KE

Percről-percre: Fradi.hu

Adorján Gábor

Gratulálok a csapatomnak a mai teljesítményért! Megyünk előre a második helyért.

Bujtár Ádám

Az első félidőben sem játszottunk rosszul, de egy embert nem tudtunk jól kivenni a játékból. A második játékrészre ezt már sikerült megoldanunk és magabiztos védekezéssel felőröltük ellenfelünket.