A tegnapi bajnokit értékelte a Haladásban és a ZTE-ben is megforduló válogatott játékos.

Kereki Zoltán

Kimondottan jó meccset láthattunk, különösen az első tíz és az utolsó húsz perc tetszett nagyon, akkor látványos, izgalmas dolgok történek a pályán. A tizenegyes egyértelmű volt, majd Bognár István gyönyörű átlövéses gólja döntően befolyásolta a meccset. Az édesapjára emlékeztet, dolgoztak a gének…

A folytatásban kiegyenlítődött a játék, a vendégek nagyon jól alkalmazták a kontrajátékot, aminek az a lényege, hogy be kell fejezni az ellentámadást, vissza kell állni, nehogy rekontra legyen belőle. Thomas Doll a szélsőjáték híve, ezért az érkezése óta a Ferencváros szélső védői és szélső középpályásai alaposan megnehezítik az ellenfél védőinek dolgát.

Az utolsó húsz percig meddő volt az FTC fölénye, utána viszont sorra jöttek a helyzetek. Megérdemeltnek mondható a vendégek pontszerzése, egy intenzív meccs után mindkét csapat dicséretet érdemel.

Rangadó