Dani a Nemzeti Sportnak, Radó Andris pedig a rádiónak nyilatkozott.

Böde Dániel

Az elődöntőben nehéz mérkőzésre számítok a DVSC ellen. Nyilvánvaló, hogy mindkét csapat a döntőbe akar kerülni, meglátjuk, ki jár sikerrel, és ki lehet ott a májusi fináléban. Nem mellékes, hogy a döntőt a Groupama Arénában játszhatjuk, márpedig nincs annál szebb, mint amikor a kupát a saját stadionunkban, a saját szurkolóink előtt hódíthatjuk el.

NS