Ahogy várható volt, a pogácsakommandó mai ülésén a két halványsárgával kiálló Leandro egy meccses eltiltást kapott, így a Honvéd elleni hétvégi bajnokit kell csak kihagynia.
Jagodics Márk (Haladás) mint visszaeső két, Leandro (FTC) és Laczkó Zsolt (Békéscsaba) egy-egy soron következő felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
(mlsz.hu)





